Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

PASIŪLYMAI!

Pradėkime vasarą su dovanomis tėčiams, juk pirmasis birželio sekmadienis - Tėvo diena! Padėkokime Jiems už stiprybę, saugumą ir meilę! Visą birželio mėnesį - su kodu ‘PERKU TĖČIUI' galite įsigyti medines žaliuzes Bamboo NET su -15% nuolaida!

Bamboo (25 mm ir 50 mm) medinės žaliuzės išsiskiria originaliu bambuko lentelių piešiniu, kurių paviršius yra matinis, o pačios lentelės ypač plonos - net du kartus plonesnės už medinių žaliuzių juosteles. Bamboo medinės žaliuzės yra 6 stilingų spalvų. Balintos medžio spalvos - balta, gelsva, balintos kakavos spalva, - sukuria šviesią atmosferą namuose ir suteikia interjerui žavesio. Natūrali mediena interjere sukuria ramybės ir pusiausvyros pojūtį. Klasikinė ruda bei juoda įneša solidumo, tačiau dėl išskirtinių bambuko medienos savybių, gaminys neatrodo sunkus. Bamboo medinės žaliuzės išskirtinai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui.

Tik dabar šiai kolekcijai turime ypatingą pasiūlymą! Visoms Bamboo kolekcijos spalvoms -15%!

Tad laukiame Jūsų salonuose , arba skambinkite telefonu 8 800 00009 - ir užsakykite savo tėčiams naujus langų uždengimus!

*Akcijos nesumuojamos.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Daugiau informacijos - salonuose arba paskambinus telefonu 8 800 00009.