Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

PASIŪLYMAI!

Rugpjūtis - ypatingas mėnuo mažųjų mokinukų tėveliams, prasideda pasiruošimas mokyklai! DOMUS LUMINA turi fantastišką pasiūlymą vaikų ir jaunuolių kambario atnaujinimui - kviečiame papuošti langus gražiaisiais foto roletais su puikia 20% NUOLAIDA!

Foto roletai - ne tik funkcionalus pasirinkimas, bet tuo pačiu be galo vaikų mėgstamas kambario akcentas. Tai puikus langų dekoras, kuriame galima pavaizduoti ne tik mėgstamus personažus ar įsimintiniausią akimirką iš prabėgusių atostogų, tačiau jie gali pasitarnauti ir lavinimui - tai gali būti ir pasaulio žemėlapis, meno kūrinio replika, įkvepianti citata ar netgi stilizuota daugybos lentelė! Mūsų dizainerė mielai padės įgyvendinti mažas ir dideles svajones!

DOMUS LUMINA gaminami foto roletai yra draugiški aplinkai - sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad audiniai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei patalpose: vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose - nekelia jokio poveikio aplinkai.

Akcija galioja foto roletams su standartiniu DL PRINT LINE audiniu ir pasirinktu dizainu iš mūsų gausaus katalogo, arba Jūsų pateiktu paveikslėliu, kurio kokybė būtų ne mažesnė nei 300dpi / arba 3 MB. Pasiūlymas netaikomas gaminiams su Black Out, Diena Naktis, Screen audiniais bei Prestige linijos mechanizmais.

Pasiruoškite mokslo metams kartu su DOMUS LUMINA!