Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

PASIŪLYMAI!

Mieli klientai, kviečiame pradėti šiltąjį sezoną su pačiu geriausiu pasiūlymu tik Jums! Roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių - neišskiriamas duetas. DOVANOJAME NEMOKAMĄ MONTAVIMĄ visiems užsakyme esantiems vidaus gaminiams, jei jame yra bent 1 roleto +  tinklelio komplektas!

Papuoškite langus naujais roletais - tai bene mažiausiai laiko ir investicijų reikalaujantis būdas džiaugtis naujai sukurta nuotaika ir jaukumu. Tuo tarpu platus tinklelių-rėmelių, tinklelių-roletų, plisuotų tinklelių bei tinklelių-durų asortimentas padės jums uždengti bet kurį langą ir išvengti ne tik įkyrių vabzdžių, bet ir sumažins patenkančių dulkių kiekį, o pasirinkus antialerginį tinklelį - džiaugsitės pagerėjusia sveikata!

Paskubėkite pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu - tai ne tik puiki galimybė Jums atsinaujinti namus, apsaugoti namus nuo vabzdžių ar alergiją sukeliančių žiedadulkių, bet ir sutaupyti! Akcija galioja iki gegužės 1 dienos.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Daugiau informacijos – salonuose arba paskambinus telefonu 8 800 00009.