Darbo kambariui tinkantys langų uždengimai

 
Darbo kambarys - tai vieta, kurioje vyrauja susikaupimas ir yra priimami ar artikuliuojami nauji sprendimai. Ši erdvė pati savaime reikalauja reprezentatyvios išvaizdos ir solidaus interjero. Dėl šios priežasties darbo kambario interjero dizaino pasirinkimai yra labai svarbūs. Ši vieta turi būti suprojektuota ir išpildyta taip, kad aplinka papildomai Jūsų neblaškytų ir leistų visą energiją skirti pasirinktam darbui. Kartais kambarys skirtas darbui būna naudojamas ir atokvėpio minutėms, apmąstymams. Nepaisant to, tiek vienu, tiek kitu atveju atmosfera šiame kambaryje turi būti pakankamai produktyvi, todėl svarbus ne tik baldų pasirinkimas, bet ir tinkamas langų uždengimas, todėl roletai nuo saulės ir nuo karščio tampa vienu geriausių sprendimų.
 

Pro langą besiveržianti pernelyg ryški šviesa ar saulės spinduliai gali ne tik blaškyti, bet ir trukdyti susikaupti. Be to, į langą atsimušanti saulės kaitra gali prišildyti kambarį, todėl jame, dėl perteklinės šilumos, nebesinorės būti. Nuo tokių situacijų gelbsti „Domus Lumina" roletai nuo saulės ir karščio Glasgard, kurių speciali gamybos technologija užtikrina patalpos įkaitimo tikimybės sumažinimą net 90 proc. Tai puiki alternatyva ne tik subtiliam darbo kambario interjero užbaigimui, bet ir ekonomiškumą vertinantiems žmonėms. Specialus roletų audinys leidžia sutaupyti šiluminę energiją, todėl žiemos sezonu ne tik sumažinsite išlaidas, bet ir kambaryje sukaupsite šilumos rezervą, todėl jame bus malonu dirbti. Rekomenduojami roletai nuo saulės ir karščio lengvai pritaikomi visų tipų roletų mechanizmams, o trys klasikinės spalvos leidžia lengvai pasirinkti ir priderinti roletus darbo kambaryje. Be visų kitų gerųjų savybių, šie roletai dar pasižymi apsauga nuo saulės šviesos atspindžių, todėl darbo kambaryje esančiu kompiuteriu netrukdomai galima darbuotis, spinduliai neblaško ir leidžia susikaupti.

Tokią pat funkciją atlieka ir apsauginė plėvelė. „Domus Lumina" salonuose galite rinktis net iš dviejų tipų plėvelių, kurios saugo nuo saulės šviesos. Viena jų tvirtinama iš išorės kita iš vidaus. Abiejų plėvelių savybės yra identiškos, todėl Jums tereikės nuspręsti, koks tvirtinimo būdas Jums patogesnis. Darbo kambaryje pasirinkus turėti apsauginę plėvelę - vasaros sezonu išsaugosite patalpoje esančią vėsą, išvengsite pro langą spinduliuojamų kenksmingų UV spindulių. Tai puikus pasirinkimas darbo kambariui, nes apsauginė plėvelė padeda išvengti saulės spindulių akinimo. Patalpoje, kuri apsaugo nuo išorinių, lauke esančių žmonių žvilgsnių ne tik galima geriau susikaupti, bet ir yra užtikrinamas Jūsų konfidencialumas.


 
Atraskite savo darbo kambario langų uždengimo būdą ir mėgaukitės išaugusiu produktyvumu ir maloniai praleistu laiku aplinkoje, kurioje gera būti. Tik Jūs renkatės ar tai bus „Domus lumina" roletai ar apsauginės plėvelės - abu pasirinkimai vienareikšmiškai efektyvūs ir puikiai tinkantys šiai erdvei. Darbo našumas, pasirinkus mūsų uždengimo sistemas, auga akyse!