Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Skambinkite nemokamai:
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame
Konsultanto iškvietimas į namus

PASIŪLYMAI!

Šį mėnesį visoms lovatiesėms skelbiame -20% NUOLAIDĄ! Kolekcijos audiniai sušvelnins kambario nuotaiką ir apsaugos patalynę nuo dulkių bei kitų nešvarumų, kurie dienos metu gali nusėsti ant Jūsų lovos. Lovatiesės yra ne tik puošni interjero detalė bet ir praktiškas daiktas, kuris suteiks Jūsų kambariui tvarkos ir pusiausvyros. Įvairūs audinių raštai bei audiniai papuoš Jūsų lovas ir pavers jas tikra ramybės oaze!

Domus Lumina turite galimybę sukurti tobulą harmoniją savo kambariuose! Jei svajojate palaikyti vientisą stilių savo kambaryje - siūlome romanečių ar užuolaidų audinius derinti su mūsų siūlomais lovatiesių ir pagalvėlių audiniais. Sukurkite žurnalo viršelio vertą miegamojo kambario interjerą jau šiandien!

Akcijos nesumuojamos.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Daugiau informacijos paskambinus nemokamu telefonu 8 800 00009.