Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Automatika tradiciniams roletams TOUCH&GO

Stulbinantis pasiūlymas dievinantiems automatiką, komfortą ir saugumą! Automatika tradiciniams roletams TOUCH&GO - DABAR TIK 29 EURAI! 

Tai kainos ir kokybės revoliucija, atverianti galimybę įsigyti automatizuotus roletus už VISIEMS PRIEINAMĄ KAINĄ. Tad nuo šiol kiekvienas gali turėti modernius langų uždengimus nepatirdamas didelių išlaidų.

Automatinio tradicinių roletų valdymo sistema išsiskiria savo paprastu ir patogiu valdymu, tad ją įsigyti gali kiekvienas, trokštantis komforto ir greito langų uždengimų valdymo vienu paspaudimu!

Kiti šios sistemos privalumai:

  • Sistema maitinama AA (alkaline) baterijų, todėl nereikia vesti elektros laidų ir yra sutaupomos išlaidos elektros instaliacijos vedimui. Baterijos talpinasi į vamzdelį, kuris montuojasi mažiausiai matomoje vietoje - už roleto. Norint pakeisti baterijas nereikės jokių papildomų įrankių, tereikia išimti vamzdelį iš laikiklių.
  • Itin saugus ir praktiškas vaikų kambariuose - nėra painių valdymo virvelių ir grandinėlių, lazdelė stacionariai ir nežymiai pozicionuojasi šalia roleto, iki trečdalio roleto aukščio. Taipogi, nereikės ieškoti pamesto pultelio - juk smalsūs vaikai mėgsta žaisti su pulteliais, ir greitai pamiršta, kur padeda daiktus.
  • Itin greitas ir paprastas valdymas - tereikia spustelėti mygtuką, ir galite keliauti ruošti mėgstamos kavos puodelio - roletui pakelti, pakanka vieno mygtuko paspaudimo, nereikia laikyti pultelio klavišo, kol roletas pakils/nusileis.

Tikime, kad šis patogus roletų valdymo priedas pradžiugins komforto mėgėjus, taupančius kiekvieną ryto sekundę, vertinančius kokybę už ypatingą kainą!

Akcija galioja iki 2019.07.31

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui