Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Fasado roletai

Galvojantiems apie lauko langų uždengimo sprendimus - liepa ypatingas mėnuo! Visą šį mėnesį dovanojame NET 15% NUOLAIDĄ fasado roletų automatikai ir valdymo priedams.

Automatiniai fasado roletai jau tapo daugelio mūsų klientų kasdienybe. DOMUS LUMINA rekomenduoja šį sprendimą, nes:

  • Automatiniu būdu valdomus fasado roletus galite pakelti, nuleisti ar užfiksuoti norimoje padėtyje net neprieidami prie lango vos vienu mygtuko paspaudimu ir tai įmanoma padaryti net nesant namuose. Be to, norint užtikrinti patogumą - galima sujungti visus roletus į bendrą grupę ir juos visus valdyti kartu.
  • Galima rinktis net keletą automatinių sistemų variacijų, pradedant skirtingais mechanizmais ir jų maitinimo šaltiniais, baigiant valdymo būdais. Roletus galima valdyti klavišiniu jungikliu, nuotolinio valdymo pultu, telefonu, planšete ar tiesiog savo balsu su Amazon Alexa.
  • Įrengus automatinį valdymą, fasado roletus galima programuoti pagal temperatūros pokyčius bei darbotvarkę. Pavyzdžiui, nustatytu laiku fasado roletai automatiškai nusileidžia arba pakyla šeimininkams net nesant namuose. Dėl patentuotos audinio technologijos, fasado roletai sulaiko net iki 90% tiesioginių saulės spindulių. Dėl šios savybės roletai neleidžia patalpoms prikaisti, o tai sumažina oro kondicionavimo ir kitų vėdinimo sistemų išlaidas.

Kiekvienas nori palengvinti savo buitį ir pritaikyti inovatyviausius sprendimus, todėl klientai vis dažniau pasirenka automatizuotus langų uždangų valdymo būdus. Nepraleiskite progos ir Jūs pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu. DOMUS LUMINA tikslas - suteikti Jums maksimalų komfortą ir palengvinti Jūsų kasdienybę!

Akcija galioja iki 2019.07.31

Nuolaidos nesumuojamos.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui