Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Užuolaidos

Joks kitas langų uždengimas nesuteikia namams jaukumo kaip tai daro užuolaidos.  Šis langų uždengimas gali akimirksniu pakeisti kambario interjerą ir atmosferą. Įvairūs drapiravimo būdai, egzotiški Italijos, Ispanijos, Graikijos, Anglijos, Vokietijos ar kitų patikimų tiekėjų audiniai, kurių kiekvienas pasižymi savo išskirtiniu raštu ar ypatingomis atsparumo savybėmis - leidžia užuolaidomis apjungti erdves ir sukurti stilistinę darną. Užuolaidos dažnai atspindi kambario „charakterį", jos neatpažistamai gali pakeisti Jūsų namus. Todėl paskubėkite pasinaudoti tik balandžio mėnesį užuolaidoms taikoma NET -20% NUOLAIDA!

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, Jūs: 

  • Suteiksite savo namams ypatingo jaukumo, gyvumo, paversite juos elegantiškais ir išskirtiniais;
  • Ryte apsisaugosite nuo ryškių kylančios saulės spindulių, o vakare nuo nepageidaujamų žvilgsnių ar gatvės žibintų;
  • Galėsite rinktis iš tūkstančio dizainų ir audinių, nes DOMUS LUMINA siūlo ypatingai platų dieninių, tarpinių, naktinių ir kitų rūšių užuolaidų pasirinkimą;
  • Užuolaidas galėsite valdyti automatiniu būdu papildomai užsisakę automatinių karnizų sistemą Glydea;
  • Sutaupysite!
Pamatyti gyvai mūsų žaviąsias užuolaidų kolekcijas galite bet kuriame DOMUS LUMINA salone arba išsikvietus konsultantą į namus.
 
Akcija galioja iki 2019.04.30 
 
Nuolaidos nesumuojamos.
 
Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui