Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Užuolaidų siuvimas ir valymas

Mieli klientai, net ir įtemptomis sąlygomis norime padėti Jums puošti savo būstą ir pagelbėti Jums su buities darbais, juolab dabar, kai dauguma laiką leidžiame namuose! Jūsų patogumui „Domus Lumina" pasiūs užuolaidas , romanetes, kitus tekstilės gaminius ar atliks jų valymą už Jus vos per 3 darbo dienas!

  • Užuolaidų, romanečių, kitų tekstilės gaminių siuvimo paslaugos: 

Artėjanti Kliento diena tiesiog vilioja Jus apdovanoti! Užsisakę užuolaidas video konsultacijos metu - dovanų gausite savo pasirinktą aksesuarą - pagalvėles arba nuostabiuosius parišimus Jūsų naujajam interjero akcentui!

Išduosime paslaptį - nuo šiol mūsų nuostabiosios dizainerės kuria mažyčius užuolaidų butikėlius savo namų erdvėse. Norime ne tik Jus profesionaliai pakonsultuoti video skambučio metu, bet ir parodyti kuo daugiau žavingų audinių pavyzdžių video skambučio metu! Technologijų dėka neteks laukti - kad namuose laikas būtų dar malonesnis, pasiūsime Jūsų užuolaidas per 3 dienas!

Viską ką Jums reikia padaryti susisiekti su mumis telefonu +370 677 05644 ar elektroniniu paštu jurga.zuzeviciene@domuslumina.lt. Jei verčiau bendrautumėte nuotoliniu budu ir nenorite, kad mūsų konsultantas vyktų pas Jus į namus - mes galime suteikti Jums video konsultaciją, paaškinti kaip išsimatuoti ir vėliau pasikabinti langų uždengimus, atsiųsti nemokamus audinių pavyzdžius į namus, kad galėtumėte išsirinkti Jums patinkantį audinį, įvertinti jo kokybę, priderinti prie Jūsų interjero, o pačius gaminius atsiųsti per kurjerį ar kitu Jums patogiu būdu! Per dvi dienas nuo prekybos taškų uždarymo, mes patikrinome savo procesus ir esame visiškai tikri, kad kurjerių tarnybos saugiai pristato užsakytas prekes tiesiai į namus, maksimaliai išvengdamos bet kokio kontakto. Visi pristatymai vykdomi NEMOKAMAI!
 
  • Užuolaidų, romanečių, tekstilės gaminių valymo - skalbimo paslaugos:

Patikėkite užuolaidų, romanečių ar kitų tekstilės gaminių valymą ir skalbimą „Domus Lumina" specialistams, kurie profesionaliai atliks šį darbą už Jus!

  • Atvyksime tiesiai į Jūsų namus!
  • Patys nukabinsime užuolaidas ar romanetes!
  • Jas išskalbsime ir išlyginsime!
  • Išvalytas užuolaidas ar romanetes pakabinsime!
  • Jei nenorite kontakto su mūsų konsultantu - Jūsų gaminius galime paimti ir išvalytus pristatyti per kurjerį ar kitu Jums patogiu būdu! Per dvi dienas nuo prekybos taškų uždarymo, mes patikrinome savo procesus ir esame visiškai tikri, kad kurjerių tarnybos saugiai pristato užsakytas prekes tiesiai į namus, maksimaliai išvengdamos bet kokio kontakto. Visi pristatymai vykdomi NEMOKAMAI!

Tad daugiau neatidėliokite ir išsikvieskite „Domus Lumina" į pagalbą!

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais šio mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui