Interjero popietės

Įsirenginėjate ar atnaujinate namus? Norite uždengti langus, bet nežinote kas labiausiai tiktų? Ieškote idėjų, o gal pasimetėte jų gausoje?

INTERJERO POPIETĖ „Domus Lumina“ salone tam ir skirta - kad rastumėte protingą sprendimą stilingiems langams. Registruokitės į asmenines konsultacijas su interjero specialistais ir gaukite atsakymus į visus klausimus susijusius su langų uždengimu.

Konsultacijos yra NEMOKAMOS, tačiau būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.

Langų uždengimai nėra vien tik interjero detalė. Tai esminis funkcionalių namų elementas. Patogus šviesos srauto valdymas yra kiekvienų namų būtinybė. O kur dar privatumas? Juk neuždengtas langas yra gražu, kol neatsiranda smalsus kaimynas.

Asmeninės konsultacijos metu interjero specialistai nesuplanuos Jums visų namų interjero, bet padės Jums išspręsti uždavinius susijusius su langų uždengimu. Konsultacijos metu galėsite susipažinti su naujausiomis langų dengimo tendencijomis, gauti patarimą ką pasirinkti, į kokias medžiagas ir atspalvius atkreipti dėmesį, kaip integruoti langų uždengimus į bendrą būsto stilistiką, aptarti automatikos ir montavimo klausimus. O „Domus Lumina“ suteiks visiems dalyviams 15% nuolaidą ir užtikrins sklandų norimo plano įgyvendinimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.