Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

VASAROS SENSACIJA! DOMUS LUMINA roletų ir vertikalių žaliuzių kolekcijose nuguls madingiausi, dar nematyti raštai ir spalvos!

Tik Jums brangūs klientai turime labai karštų naujienų! „Domus Lumina" eina koja kojon su mada, mes nuolat atnaujiname ir formuojame savo asortimentą atsižvelgdami į Jūsų norus ir besikeičiančias langų uždengimų, dizaino tendencijas. Todėl būdami vieni inovatyviausių langų uždengimų gamintojų visoje Europoje JAU GREITAI pristatysime tiesiog pribloškiančias naujausias roletų ir vertikalių žaliuzių audinių kolekcijas  - THE FABRIC BOX!

Jose nuguls patys madingiausi, dar nematyti raštai ir spalvos, modernūs, funkcionalūs ir fantaziją įkvepiantys audiniai, tinkami papuošti tiek darbo aplinkai, tiek individualiam kūrybiškumui išreikšti.

Sekite mūsų naujienas ir būkite pirmi, kurių langus papuoš fantastiškų spalvų ar raštų dekoruoti audiniai. O įkvėpimui kviečiame pasižiūrėti šį nuostabų vaizdo įrašą - patirkite šviesos ir gamtos ar geometrinių figūrų ir spalvų žaismą audiniuose!

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui