Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

BLACK FRIDAY pasiūlymas!

Pagaliau juodasis penktadienis – kai populiariausias prekes galima įsigyti su didesne nuolaida ir pasipuošti langus ateinančioms žiemos šventėms!

Nuo lapkričio 23 iki 28 dienos skelbiame Juodojo penktadienio pasiūlymą roletams net su 40% nuolaida! Akcija galioja roletams su bet kuriuo iš 400 mūsų asortimente siūlomų audinių, ar tai audinys su specialia funkcija jūsų komfortui, ar su dailiomis, puošniomis detalėmis, ar dieninis ir permatomas, ar naktinis ir nepraleidžiantis šviesos už lango audinys.

Lauksime jūsų DOMUS LUMINA salonuose išsirinkti savo svajonių roletus, pačiupinėti audinius ir pamatyti roletų pavyzdžius su jais. Visą audinių asortimentą taip pat galite matyti mūsų tinklapio galerijoje.

Išpildykite savo ar artimųjų svajones esant didžiausiai šių metų nuolaidai dabar, ir džiaukitės naujais gaminiais per šventes ir ateinančius Naujuosius metus!

Pasiūlymas galioja iki lapkričio 28 dienos. Pasiūlymas negalioja roletams Diena-Naktis. Nuolaidos nesumuojamos.

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais šio mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui