Apie mus

DOMUS LUMINA jau 15 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė – aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija – būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų gamybos srityje. Todėl nuolat tobuliname savo žinias, sekame rinkos tendencijas ir technologines bei dizaino naujienas dalyvaudami tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse statybų, interjero ir dizaino parodose. Esame žinomi kaip neribotų galimybių įmonė, pirmaujanti pagal itin platų audinių raštų ir spalvų asortimentą, didelį konstrukcijų ir mechanizmų pasirinkimą, automatikos pritaikymą mūsų gaminamai produkcijai, įgyvendinamus projektus.

Įmonės pavadinimas susideda iš dviejų lotyniškų žodžių: domus – namai ir lumina – šviesa. Tai atspindi mūsų įmonės misiją – padėti Jums sukurti šviesius ir jaukius namus, patogias darbo vietas, saugią aplinką. Mūsų šūkis protingi sprendimai stilingiems langams atskleidžia mūsų filosofiją – DOMUS LUMINA profesionali ir patyrusi komanda ras tinkamiausią sprendimą, kaip dekoruoti Jūsų langus!

Šiandien mūsų įmonė gamina visų Lietuvos rinkoje naudojamų rūšių žaliuzesroletusromanetesmarkizesfasado roletustinklelius nuo vabzdžių. Gamyboje naudojame tik patikimų tiekėjų medžiagas ir komponentus, kuriuos importuojame tiesiai iš gerai žinomų langų uždengimų rinkoje gamintojų. Esame išskirtiniai Vokietijos gamintojų „Glasgard AG“, „Benthin“, Didžiosios Britanijos „Decora Blinds“, Olandų „Vako“, Suomių „Domicet“ gamintojų atstovai.

Maloniai kviečiame Jus, brangūs klientai ir partneriai, architektai ir dizaineriai, projektuotojai ir organizacijos bendradarbiauti ir kurti jaukius namus KARTU!

Pagarbiai,
DOMUS LUMINA komanda!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.