Apie mus

Jau daugiau nei 16 metų siūlome funkcionalius ir estetiškus langų uždengimo sprendimus visoje Lietuvoje. Pas mus rasite įvairiems poreikiams pritaikytas langų uždangas po vienu stogu! Nemokamai konsultuojame ieškant geriausio sprendimo, taip pat atvykę į Jūsų namus galime nemokamai išmatuoti langus ir gyvai supažindinti su medžiagų pavyzdžiais bei audinių katalogais. Be to, kvalifikuoti „Domus Lumina" specialistai gali profesionaliai sumontuoti įsigytas langų uždangas, tokiu būdu užtikrindami maksimalų jų funkcionalumą ir efektyvumą.

Plačiame „Domus Lumina" asortimente - įvairių tipų roletaižaliuzėsmedinės žaliuzėsromanetėsdieninės ir naktinės užuolaidos, taip pat tinkleliai nuo vabzdžiųmarkizės terasoms ir balkonamspergolos ir dar daugiau. Kiekvienas mūsų produktas gaminamas laikantis aukštų kokybės standartų, kas leidžia užtikrinti nepriekaištingą jų išvaizdą, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Ne veltui visiems „Domus Lumina" gaminiams suteikiama 2 metų garantija.

Siūlome itin platų ne tik pačių langų uždangų, bet ir jų audinių pasirinkimą. „Domus Lumina" asortimente galite rasti tiek klasikinių, tiek naujausias tendencijas atitinkančių spalvų audinius. O kur dar įvairiausios tekstūros ir raštai! Garantuojame - pas mus rasite sprendimą, tobulai atitinkantį Jūsų namų interjerą. Na, o tam, kad naujos langų uždangos ne tik estetiškai atrodytų, bet ir leistų mėgautis maksimaliu komfortu namuose, suteikiame galimybę rinktis iš įvairių jų valdymo būdų.

Reikia pagalbos renkantis naujas langų uždangas? Susisiekite su mumis nemokamu telefonu 8 800 00009 arba išsikvieskite „Domus Lumina" konsultantą į namus, užpildę užklausos formą internetu. O jei norite gyvai susipažinti su naujausiais langų uždangų sprendimais, Jūsų visuomet maloniai laukiame savo salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.