Roletams diena-naktis su išparduodamais audiniais iki −70%

Diena-Naktis išpardavimas: 9 išskirtiniai audiniai kuriems skelbiame net 70% nuolaidą! Apsilankykite salonuose ir pamatykite sodrių spalvų audinių asortimentą! Tikime, kad šie audiniai sužavės ne tik savo kaina, bet ir papuoš jūsų langus jaukiomis spalvomis! Pasirinkę Diena-Naktis roletus su išparduodamais audiniais jūs galėsite mėgautis:

  • Stilingais ir populiariais roletais Diena-Naktis;
  • Nuostabiu, įvairių faktūrų ir spalvų juostuotų audinių pasirinkimu;
  • Gaminiu, kuris lengvai įsilieja į interjerą arba gali tapti jūsų interjero akcentu;
  • Gaminiu, kuris atlieka tas pačias funkcijas kaip dieninės ir naktinės užuolaidos.

Pasiūlymas taikomas visam gaminiui ir jam skirtiems papildomiems, sandėliuojamiems komponentams (siūlomiems kainynuose už papildomą priemoką). Nuolaida netaikoma gaminio automatikai, fotoroletams. Pasiūlymas galioja nuo 2023.09.01 iki 2023.09.30. Nuolaidos nesumuojamos.

Pvz.: Kai lango išmatavimai 1000×1500mm, roletų Diena-Naktis Cassette su DL0 kainų grupės audiniu kaina 95 €, su −70% nuolaida roletų kaina 28,50 €

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.