Gauk video konsultaciją

Brangūs klientai, mūsų misija - kokybiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas, o atsižvelgiant į dabartinę situaciją, lankstumas tampa dar svarbesnė tokio aptarnavimo sąlyga. Todėl imamės papildomų priemonių, kad taptume lengvai pasiekiami ne tik fiziškai, bet ir nuotoliniu būdu.

Jums neteks rūpintis papildomis apsaugos priemonėmis, kadangi:

  • Kiekvienas iš 40 mūsų konsultantų yra pasiekiamas telefonu, video skambučiu ar elektroniniu paštu, kad galėtume suteikti Jums konsultaciją Jūsų namuose. Video konsultaciją galime atlikti per Jūsų pasirinktą programėlę: Skype, Viber, WhatsApp, FaceTime, Facebook Messenger ar per kitą Jums patogią programėlę!
  • Jums pageidaujant saugiai pristatysime NEMOKAMUS audinių pavyzdėlius tiesiai į namus. Jūs galėsite ne tik juos paliesti, patikrinti jų kokybę, bet tuo pačiu ramiai galėsite priimti sprendimą, ar langų uždengimas dera Jūsų erdvėje, prie sienų, baldų ir kitų detalių.
  • Jei pageidaujate, Jūsų registruotą matavimo vizitą pakeisime nuotoline konsultacija, o pagamintų gaminių montavimą perkelsime į vėlesnę datą, arba, esant pageidavimui, instruktuosime, kaip tai padaryti patiems.
  • Jei jums būtų patogiau, galime NEMOKAMAI atsiųsti užsakytą gaminį Jums į namus kurjeriu arba pristatyti į Jums patogų atsiėmimo tašką.
  • Primename, kad siekiant atsisakyti fizinio kontakto su pinigais, atsiskaityti galite bankiniu pavedimu.

Užsisakykite NEMOKAMĄ konsultaciją internetu jau dabar!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.