Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Markizės

Jei visada svajojote apie galimybę poilsiauti savo nuostabioje terasoje, netrukdomi nei kaitrios saulės, nei užklupusio smulkaus lietučio - dabar pats palankiausias metas tai įgyvendinti! „Domus Lumina" su trenksmu skelbia ypatingą pasiūlymą - terasinės markizės dabar kainuoja tik nuo 335 Eur!*

Terasinė markizė jus apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ar netikėtai užklupusio lietaus, todėl būsite ramūs, kad gamtos išdaigos nesutrukdys jūsų poilsio. Įsirenkite markizę jau dabar ir pajuskite modernios terasos privalumus!

  • Markizę galite valdyti tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai, o kartu sumontuotas saulės ir vėjo daviklis valdys markizę už jus!
  • Markizė yra ne tik lengvos konstrukcijos, bet ir kompaktiška, todėl idealiai tinka mažesnėms terasoms ar balkonams.
  • Dėl specialių laikiklių markizes galima montuoti tiek prie sienos, tiek prie lubų.
  • Terasinės markizės puikiai derės prie bet kokio stiliaus namo fasado.

*Akcija taikoma specialiai atrinkto modelio markizėms, kurių išmatavimai 4200x2500 mm., rankinio valdymo, standartinių konstrukcijos spalvų. Dėl akcijuojamo modelio teirautis pardavimo salonuose. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcija galioja iki 2019.06.30.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui