Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Medinėms žaliuzėms su išparduodamomis spalvomis iki −70%

Medinės žaliuzės už puikią kainą! Skirtingų spalvų ir faktūrų medžio juostelės, egzotika ar natūralumas, akcentas ar subtilus derinys, kiekvienas ras savo favoritą! Apsilankykite salonuose ir pamatykite sodrių medžio juostų asortimentą! Įsigiję medines žaliuzes turėsite šiuos privalumus:

  • Medinės žaliuzės turi puikias izoliacines savybes, todėl žiemą jos padės išlaikyti šilumą, o vasarą sulaikys pro langus sklindantį karštį;
  • Medinės žaliuzės lengvai dera prie įvairiausių interjero stilių, todėl neprašausite su pasirinkimu;
  • Turime itin platų medinių juostų bei papildomų akcentų pasirinkimą, todėl lengvai priderinsite ar paryškinsite norimas spalvas savo interjere.

Pasiūlymas taikomas visam gaminiui ir jam skirtiems papildomiems, sandėliuojamiems komponentams (siūlomiems kainynuose už papildomą priemoką). Nuolaida netaikoma gaminio automatikai. Pasiūlymas galioja iki 2023.03.31. Nuolaidos nesumuojamos.

Nuolaidos nesumuojamos.

Pvz.: Kai lango išmatavimai 1500×1500 mm, medinių žaliuzių (TIMBERLUX 50mm) kaina 328 €, su −70% nuolaida medinių žaliuzių kaina 98,4 €.

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui