Medinėms žaliuzėms TIMBERLUX –30%

Ar egzistuoja lengvai derinamas akcentas interjere, kuris atliktų lango uždengimo funkciją? Ar medinės žaliuzės gaminamos iš tikro medžio? Ar DOMUS LUMINA salone galėsite rasti naujausias tendencijas atspindinčius medžio juostų atspalvius? Visiems šiems klausimams atsakymas vienas – tikrai taip! DOMUS LUMINA medines žaliuzes pamėgo ir dizaineriai, ir individualiai užsisakantys klientai. Šiam universaliam ir stilingam gaminiui, visą rugsėjo mėnesį siūlysime -30% nuolaidą. Apsilankykite salonuose ir pamatykite sodrių medžio juostų asortimentą! Įsigiję medines žaliuzes turėsite šiuos privalumus:

  • Medinės žaliuzės turi puikias izoliacines savybes, todėl žiemą jos padės išlaikyti šilumą, o vasarą sulaikys pro langus sklindantį karštį;
  • Medinės žaliuzės lengvai dera prie įvairiausių interjero stilių, todėl neprašausite su pasirinkimu;
  • Turime itin platų medinių juostų bei papildomų akcentų pasirinkimą, todėl lengvai priderinsite ar paryškinsite norimas spalvas savo interjere.

Prašome atkreipti dėmėsį, kad medinių žaliuzių juostos yra natūralus gaminys ir gali skirtis spalva ar raštu. Dažyta ar tonuota medžio juosta taip pat gali skirtis netolygiu dažo padengimu, kas yra tam tikrų kolekcijų ypatumas, todėl renkantis atspalvį, prašome atidžiai susipažinti su paletėje esančiu pavyzdžiu arba pasikonsultuoti su pardavimo vadybininku.

Pasiūlymas taikomas visam gaminiui ir jam skirtiems papildomiems, sandėliuojamiems komponentams (siūlomiems kainynuose už papildomą priemoką). Nuolaida netaikoma gaminio automatikai. Pasiūlymas galioja nuo 2023.09.01 iki 2023.09.30.

Nuolaidos nesumuojamos.

Pvz.: Kai lango išmatavimai 1500×1500 mm, medinių žaliuzių (TIMBERLUX 50 mm) kaina 328 €, su −30% nuolaida medinių žaliuzių kaina 229,6 €.

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.