Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių

Klientams norintiems estetiško sprendimo kovojant su vabzdžiais siūlome susipažinti su plisuotais tinkleliais – šie veikia kaip stumdomos durys – galima patogiai tinklelį sutraukti ir išskleisti pagal poreikį. Išskleistas tinklelis ne tik apsaugo nuo vabzdžių, bet ir puošia angą dailiu plisuotu tinkleliu.

  • Plisuoti tinkleliai puikiai tinka slankiojančioms durų sistemoms ar plačioms durims. Šie tinkleliai neriboja matomumo ir atveria vaizdą. Yra ilgaamžiai ir patikimi.
  • Šių tinklelių įprastos spalvos: balta arba ruda, taip pat galima užsakyti ir antracito, auksinio ąžuolo spalvos, ar dažyti pasirinktomis spalvomis.
  • Galima rinktis iš trijų plisuotų tinklelių tipų: SLIM, STANDART, LUX.

Pasiūlymas galioja iki 2021.06.30

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui