Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Roletai tik nuo 9 €

Naujųjų metų pradžia atneša dosnius pasiūlymus! Jei vienas iš Naujų metų įžadų buvo atsinaujinti namų aplinką, tai langų uždengimai yra puikus būdas tai padaryti nebrangiai, nedarant didžiausių pertvarkymų namuose!

Apsilankykite salonuose ir pamatykite įvairiausių raštų ir spalvų audinių asortimentą, pažadame, kad tikrai susirasite patinkantį audinį! Šiuo metu išparduodame virš 200 audinių, o įsigiję roletus su šiais audiniais jūs galėsite:

  • Mėgautis itin patrauklių spalvų, dailiai raštuotais ar švelnių faktūrų audiniais;
  • Įsigyti roletus su prabangiomis techninėmis savybėmis - su audiniais, kurie apsaugo nuo atspindžių, nuo UV spindulių ir suteikia privatumo, tačiau neužtemdo patalpų;
  • Mėgautis roletais, kurie blokuoja dienos šviesą ir užtikrina ramų poilsį bei miegą net ir dienos metu.

Pasiūlymas galioja iki 2023.02.28 arba kol bus išparduoti atitinkamo audinio likučiai. AUDINIŲ KIEKIS RIBOTAS. Nuolaidos nesumuojamos.

Pvz.: Kai lango išmatavimai 500×1200 mm, roletų Mini-19 kaina su išparduodamu audiniu kaina tik 9 € su PVM.

Nepraleiskite progos pasinaudoti kitais mėnesio NAUDINGIAUSIAIS PASIŪLYMAIS!

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui