Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Romanetės

 

Sukūrėme Jums dar vieną prasmingą pasiūlymą, kuris leis suteikti namams papildomo jaukumo ir elegancijos!

Romanetės – tai vienas puošniausių langų uždengimų mūsų asortimente, jos džiugina tiek funkcionalumu tiek puošnumu, bei padeda sulaikyti nuo langų sklindantį šaltį. Romanetės patalpoje suteikia erdvei daugiau jaukumo nei koks kitas langų uždengimas, todėl kviečiame pasirinkti įspūdingiausius audinius iš mūsų asortimento ir papuošti langus bei atnaujinti aplinką!

Dabar jau galite pasirinkti audinius romanetėms iš mūsų naujojo užuolaidų ir romanečių audinių katalogo ir gausite net 25% nuolaidą! Naujame kataloge atrasite tarpinių, dieninių ir naktinių audinių, o kad pasirinkimui nepritrūktumėte laiko, šį pasiūlymą tęsime net iki birželio 30 dienos! Sutikite vasarą pasipuošę ir atsinaujinę su Domus Lumina.

Peržvelkite naujuosius audinius mūsų galerijoje.

Sunku išsirinkti audinį? Pasinaudokite mūsų patyrusios dizainerių komandos patarimais – teikiame konsultacijas telefonu ir video! Mūsų kontaktus rasite čia.

Pasiūlymas galioja iki 2021.06.30

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui