Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Nėra nieko geriau už dvigubą naudą! „Domus Lumina" skelbia pasiutusiai naudingą dvigubą pasiūlymą - perkant roletus*, tinkleliams nuo vabzdžių taikoma NET iki -20% nuolaida!** Atšilus orams prabudo ir įkyriai zvimbiantys vabzdžiai, o bundanti gamta pažėrė krūvas žiedadulkių, pienių, tuopų pūkų ir kitų į namus priskrendančių alergenų. Šių nepageidaujamų lankytojų geriausiai padės atsikratyti tinkleliai nuo vabzdžių. Pasinaudokite šiuo išskirtiniu pasiūlymu ir atnaujinkite interjerą papuošdami langus mėgstamų spalvų ir raštų tradiciniais roletais ar roletais Diena-Naktis!

  • Pasinaudoję šiuo pasiūlymu už ypatingą kainą įsigysite ne tik tinklelius-rėmelius, bet ir tinklelius-roletus ar tinklelius-duris. „Domus Lumina" tinkleliai pagaminti iš ekologiškos medžiagos, todėl saugo žmogaus sveikatą.
  • Ypatingai patvarius tinklelius lengvai pritaikysite plastikiniams, aliuminiams arba mediniams langams bei durims.
  • Pasiūlymas galioja perkant tradicinius roletus, langų dekorą Diena-Naktis, roletus plastikiniams langams ir roletus su Prestige sistemomis. Nauji roletai - tai puikus sprendimas norint atsinaujinti interjerą ir tuo pačiu apsisaugoti nuo nepageidaujamų smalsių žvilgsnių.
  • Įsirengę roletus Diena-Naktis lengvai kontroliuosite į patalpą patenkančios šviesos srautą. Viena per kitą persikeičiančios skaidri ir nepermatoma audinių juostos atlieka dieninės ir naktinės užuolaidos funkciją.
  • Rinkitės iš gausybės įvairiausių raštų ir spalvų roletų audinių, kurie puikiai tiks bet kokio stiliaus interjere.
*Užsisakius vieną roletą - 20% nuolaida taikoma vienam tinkleliui nuo vabzdžių.

**Akcija netaikoma plisuotiems tinkleliams.

Akcija galioja iki 2019.06.30

Nuolaidos nesumuojamos.

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui