Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Tinkleliai nuo vabzdžių

Kai norisi gryno oro ir jokio zyzimo į pagalbą ateina tinkleliai nuo vabzdžių. Tinkleliai-durys, tinkleliai-roletai ar tinkleliai rėmeliai puikiai apsaugo ne tik nuo vabzdžių bet ir pūkų ar kitų nešvarumų, yra permatomi todėl neužstoja vaizdo pro langą. Dabar šioms sezoninėms prekėms siūlome net −30% nuolaidą! Galėsite pasirinkti iš šių standartinių tinklelių:

  • Tinklelių roletų – tai tinklelis montuojamas ant lango ar fasado, iš lauko pusės. Šio gaminio audinys yra uždengtas kasete, todėl kai tinklelis nenaudojamas – jį galima sukelti ir jis susisuks į kasetę, nesiterš ir netrukdys mėgautis ryškiu vaizdu pro langą.
  • Tinklelių rėmelių – itin paprastas gaminys kuris nereikalauja gręžimo ar įmantraus montavimo! Šį rėmelį galima lengvai uždėti ir nuimti, kai jo nebereikia.
  • Tinklelių – durų, tai itin geras sprendimas balkonams ar terasinėms durims, kurios dažnai varstomos. Tinkleliai durys gali būti net su naminiams gyvūnams skirta angа!

Pasiūlymai nesumuojami.

Pasiūlymai galioja iki 2021.06.30

Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga – be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui