Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.

Vasaros prekė

Ši vasara mus visus lepina ypatingai karštomis dienomis ir visai neprimena lietuviškos vasaros! Nuostabus jausmas kai saulutė kepina ir galite mėgautis jos šiluma atostogaudami prie vandens, bet ką daryti jei tenka kęsti karštį tvankioje darbo aplinkoje prie kompiuterio ar sugrįžus po darbų į prikaitusius nuo saulės namus?

Nuostabi žinia mėgstantiems netradicinius langų uždengimus, unikalumą savo interjere ir norintiems apsisaugoti nuo karščio! Turime Jums dvigubą pasiūlymą:

  • Įsigykite bent vieną mūsų plisuotą žaliuzę iš PALMA BO kolekcijos ir dalyvaukite loterijoje, kurios laimėtojas gaus dovanų tiek tinklelių nuo vabzdžių, kiek langų uždengs plisuotomis žaliuzėmis su PALMA BO audiniais!
  • Jei pageidaujate plisuotas žaliuzes su PALMA BO audiniu susimontuoti patys - mes dovanojame Jums NEMOKAMĄ šių gaminių pristatymą į namus!

Kodėl mes rekomenduojame rinktis plisuotas žaliuzes su PALMA BO kolekcijos audiniais:

  • Išskirtinio dizaino PALMA BO kolekcija skirta mėgstantiems modernumą, originalumą ir praktiškumą. Gausioje kolekcijoje rasite net 19 skirtingų spalvinių variantų.
  • Tai dviejų sluoksnių plisuotų žaliuzių audinių kolekcija - vienas iš šio audinio sluoksnių yra "Blackout" audinys, kuris dėl savo unikalių savybių nepraleidžia saulės šviesos, neleidžia prikaitinti patalpos, be to uždengus langą - tampa tamsu lyg naktį. Šios kolekcijos audinius puikiai pritaikysite fotostudijoms, konferencijų patalpoms, miegamojo ar vaikų kambariui. Jis itin tinka stoglangiams, nes dėl savo dvigubo sluoksnio sulaiko šilumą.
  • Šios plisuotų žaliuzių kolekcijos audiniams suteiktas „Oeko-Tex 100" ženklas, o tai reiškia, kad Jūs renkatės sveikatai saugius DOMUS LUMINA gaminius, kurių sudėtyje nėra pesticidų, audiniai nedažomi alergiją galinčiais sukelti dažais.

Valdykite saulę su plisuotų žaliuzių audiniais PALMA BO!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui