Fasado roletai su unikaliu Screen audiniu puikiai įsiliejo į namo eksterjerą

DOMUS LUMINA komanda įgyvendino dar vieną nestandartinį projektą - nuostabiame individualiame kliento name langus uždengėme lengvos konstrukcijos fasado roletais su unikaliu Screen audiniu, kurie puikiai įsiliejo į namo eksterjerą:
  • Iš viso sumontuoti 3 fasado roletai.
  • Projekto svarbiausias ypatumas - įspūdingas gaminio aukštis. Ne kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti 6 metrų aukščio roletus, ką DOMUS LUMINA įgyvendino be jokių problemų.
  • Langams uždengti parinktas Screen audinys leidžia mėgautis gražiu vaizdu per didelius langus sėdint kambaryje, tačiau uždengia kaitrią saulę, kuri tampa problema karštą vasarą. Dėl patentuotos audinio technologijos, fasado roletai sulaiko net iki 90% tiesioginių saulės spindulių. Dėl šios savybės roletai neleidžia patalpoms prikaisti, o tai sumažina oro kondicionavimo ir kitų vėdinimo sistemų išlaidas.
  • Fasado roletams parinkta fasado roletų sistema - ZIIP. Šios sistemos unikalumas slypi tame, kad ji neleidžia vėjui išpūsti audinio iš kreipiančiųjų.
  • Fasado roletų sistema dažyta milteliniu būdu pagal RAL paletę, kuri puikiai dera prie namo fasado ir tuo pačiu yra atspari įvairiems oro kritulių poveikiams, o taipogi ir korozijai.
  • Roletų valdymui parinkta laiko patikrintos ir patikimos partnerės, prancūzų kompanijos Somfy automatika - leidžianti pulteliu valdyti kiekvieną gaminį atskirai arba visus kartu. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų rinkoje. Šiais laikais nodojama automatika gali atitikti pačius įmantriausius klientų poreikius - nuo valdymo nuotoliniu pultu iki valdymo balsu su Amazon Alexa.
DOMUS LUMINA sumontuoti fasado roletai leidžia šeimininkams mėgautis gaivia vėsa namuose ir gražiu peizažu net ir nuleidus roletus. Džiaugiamės galėdami sukurti savo klientams jaukius, patogius ir šiuolaikinius standartus atitinkančius namus!
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.