Jaukaus buto Vilniaus senamiestyje langai dekoruoti užuolaidomis

Langai - vienas pirmųjų dėmesio centrų vos tik įėjus į namus, todėl tinkamas užuolaidų parinkimas yra itin svarbus žingsnis. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, priimti optimaliausi sprendimai, kaip dekoruoti didelius jaukaus buto langus, kad langų uždengimai būtų ne tik stilingi, bet atliktų apsaugos nuo saulės ar praeivių žvilgsnių funkciją.
 
  • Svetainėje parinktos užuolaidos ne tik harmoningai įsilieja moderniame interjere, bet turi daug kitų puikių savybių. Drobinės faktūros, itin minkštas užuolaidų audinys - lengvai krenta, neapsunkina kambario ir suteikia butui elegancijos. Užtraukus užuolaidas - jos atlieka apsaugos nuo aplinkinių žvilgsnių funkciją, bet tuo pačiu pro jas žiūrint iš vidaus - matosi vaizdas už lango.
  • Miegamojo erdvėje pasirinktas modernus dieninių ir naktinių užuolaidų derinys. Pagrindinis klientų reikalavimas buvo, kad dieninis audinys - būtų dekoratyvios faktūros ir suteiktų privatumo dienos metu. Tuo tarpu naktinis audinys - nepraleistų lauko šviesos ir užtikrintų gerą miego kokybę. DOMUS LUMINA komandai beliko išpildyti klientų norus.

Projekto autorė - Rūta Barisaitė. Nuotraukų autorius - Vytenis Raubickas.


Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.