Prabanga alsuojantys DOMUS LUMINA langų uždengimai

DOMUS LUMINA kartu su "Top Design and Architecture studio" įgyvendino dar vieną unikalų projektą ir papuošė itin modernaus individualaus namo Kaune langus.

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus bei kambarių paskirtį, parinkti skirtingi langų uždengimai: vienose erdvėse langai papuošti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, kitose - parinktos praktiškos, funkcionalios, bet tuo pačiu idealiai įsiliejančios į interjerą romanetės. Tokiu būdu privačiame name elegancija susipina su šiuolaikinio gyvenimo minimalistine estetika ir gaunamas puikus rezultatas.

Dailūs langų uždengimai ne tik tapo kai kurių namo erdvių interjero akcentu, bet kartu apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių bei praeivių žvilgsnių.

Smagu, kai kartu su interjero kūrimo srities profesionalais galime paversti klientų namus ne tik modernia, prabangia ir funkcionalia erdve, bet tuo pačiu ir jausmu!

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.