Išskirtinė širma iš J. Rekevičiūtės audinių linijos

Modernaus stiliaus interjere langų uždengimai yra svarbūs akcentai, kaip ir kiekviena kita detalė. DOMUS LUMINA gavo kliento prašymą uždengti didelius vitrininius langus privačiame name. Klientas norėjo išskirtinio, originalaus langų uždengimo, derančio ir papildančio jo stilingai suderintus interjero elementus. Ieškojome netradicinio sprendimo.

  • DOMUS LUMINA specialistai rekomendavo uždengti vitrininius langus - širma, kuriai audinį parinkome iš autorinės J. Rekevičiūtės kolekcijos linijos .
  • Parinkta širma puikiai tinka dideliems vitrininiams langams uždengti, o net 4 širmos bėgeliai su 4 audiniais, leidžia uždengti tik saulėtą lango dalį, paliekant dalį lango atidengtą taip užtikinant gerą patalpos apšvietimą.
  • Parinktas audinys - tai analogų Lietuvoje neturintis, unikalaus stiliaus gaminys, kuris primena meno kūrinį ant lango. Parinkti augaliniai motyvai puikiai dera su vaizdu už lango į mišką, o melsva spalva ir stilizuotų lapų raštas įsikomponavo prie kruopsčiai parinktų interjero detalių.
Pagaminta širma puikiai dera prie sukurto interjero dizaino ir kuria šiuolaikiško būsto įvaizdį.
Fotografas Andrius Nareika.
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Langų uždengimai pagal jūsų poreikius.

Asmeninis pasiūlymas
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.