Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

„10-tasis Domus Lumina gimtadienis“ konkurso taisyklės!

Norėdami dalyvauti konkurse, turite būti pilnametis ir atlikti užduotį: nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. savo asmeninėje „Facebook" ir/ar „Instagram" paskyroje kelti nuotrauką, su vienu ar daugiau įsigytų Domus Lumina gaminių ir pridėti #renkuosiDomusLumina grotažymę.

Dalyvaudami konkurse turite išsaugoti ir prireikus pateikti Domus Lumina vieno ar daugiau gaminių pirkimo čekį. Konkurse dalyvauti gali tik tie asmenys, kurie turi Domus Lumina pirkinio čekį, patvirtinantį, jog vienas ar daugiau gaminių buvo įsigyti 2017 metais.

Kiekvieną savaitę išrenkamas 1 konkurso dalyvis, kuris laimi vieną iš šių komplektų: skėtį ir kepurėlę arba kepurėlę ir šaltkrepšį. Domus Lumina 100, 150 ir 200 eurų vertės dovanų čekių laimėtojai išrenkami ir paskelbiami rugpjūčio 31 d. Čekiai į kitus prizus ar pinigus nekeičiami. Jei perkamų prekių kaina mažesnė nei čekio vertė, verčių skirtumas čekio turėtojui negrąžinamas. Konkurso prizų laimėtojai išrenkami atsitiktine tvarka. Jei laimėtojas nesusisiekia per penkias dienas nuo rezultatų paskelbimo datos, prizas lieka konkurso organizatoriui.

Pateikdami nuotrauką patvirtinate, kad esate jos autorius, turite teisę ją viešinti bei, kad turinys nepažeidžia teisės aktų reikalavimų ir/ar trečiųjų asmenų teisių. Pateikdami turinį sutinkate, kad jis ir visos autorių turtinės teisės į turinį tampa UAB „Domus Lumina" nuosavybe. Šis turinys gali būti neatlygintinai naudojamas be atskiro informavimo ir sutikimo. UAB „Domus Lumina" neatsako už dalyvių pateikto turinio atitikimą teisės aktų reikalavimams.

Dėl prizo atsiėmimo laimėtojai informuojami išsiunčiant jiems asmeninę žinutę į „Facebook" ar „Instagram" paskyrą bei viešai paskelbiant prizų laimėtojų vardus ir pavardės „Domus Lumina" „Facebook" paskyroje. Sprendimas dėl laimėtojų paskelbimo yra neginčijamas ir jokių pretenzijų dėl to nepriimama. UAB „Domus Lumina" pasilieka teisę bet kada keisti šias taisykles, o prireikus - sustabdyti arba atšaukti konkursą be išankstinio įspėjimo.

Dalyvaudami konkurse patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su taisyklėmis.

Papildoma informacija el. paštu: marketing@domuslumina.lt