Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

BALANDŽIO 11-14 DIENOMIS SUSITIKIME PARODOJE KAUNE „NAMŲ PASAULIS 2019" !

Maloniai kviečiame visus atvykti į 26-ąją statybos, interjero bei baldų paradą „NAMŲ PASAULIS 2019" Kauno Žalgirio arenoje ir aplankyti mūsų stendą Nr. 5.6 (0 a. salė). Tai puiki galimybė susipažinti su naujomis langų uždengimų tendencijomis bei galimais techniniais sprendimais.
 
Parodoje pristatysime šio sezono naujienas:
 
  • Išskirtinai tik Jums pristatysime naujausias užuolaidų, roletų audinių kolekcijas, kurias atrinkome galvodami apie Jus! Natūralių spalvų paletė, audimas skirtingų spalvų siūlais, funkcionalumas, ekologija, atsparumas drėgmei - taip galima apibūdinti naująsias mūsų kolekcijas.
  • „Mirage" juostines užuolaidas - tai ne tik naujiena DOMUS LUMINA asortimente, bet ir visoje Lietuvoje! Dviejų klasikinių gaminių junginys atgimsta nauju, dar nematytu pavidalu - audinių juostomis, kurios valdomos kaip vertikalios žaliuzės!
  • Mūsų išskirtinį produktą - plisuotas žaliuzes nestandartiams (ovaliems, trikampiams, trapeciniams) langams bei kitus mūsų gaminamus produktus.
  • DOMUS LUMINA žengia koja kojon su inovatyvumu, aukščiausiomis technologijomis. Todėl būdami vieni inovatyviausių langų uždengimų gamintojų visoje Europoje - esame pirmieji Lietuvoje, kurie savo mylimiems klientams šiandien gali pasiūlyti vidaus langų uždengimus, lauko žaliuzes, markizes, pergolas valdyti tiesiog savo balsu su Amazon „Alexa" pagalba. Tai pademonstruosime savo stende!
  • Tuo pačiu kitus modernius langų uždengimų valdymo sprendimus - praktiškiems ir moderniems namams mūsų komanda pasiūlys automatines langų uždengimų valdymo sistemas, galimybę prijungti šią sistemą prie išmanaus namo sistemos, integruojant SOMFY automatiką į mūsų gaminamus produktus. Juk namų automatizavimas įžengė į naują automatizavimo ir valdymo erą, todėl dabar visus namo langus galite valdyti vienu pultu, mobiliuoju telefonu ar planšete.
  • Aktualiausią pavasario produktą - tinklelius nuo vabzdžių. DOMUS LUMINA stende kiekvienas parodos lankytojas ras jam tinkamiausią langų apsaugos nuo vabzdžių sistemą, kuri leis uždengti tiek langus, tiek duris. Į lango ar durų angą įmontuotas tinklelis ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų „svečių", bet atlieka dar vieną svarbią funkciją - neleidžia į namus patekti alergiją sukeliančioms žiedadulkėms, pienių, tuopų pūkams.

Taip pat konsultuosime aktualiais klausimais, padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį langų uždengimą Jūsų namams, ar praktišką markizę artėjančiam vasaros sezonui terasoje.

Nepraleiskite progos pamatyti ir išbandyti !

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui