Besidomintiems naujausiomis dizaino tendencijomis: madingiausios „Pantone“ rudens ir žiemos sezono spalvos!

Besidomintys naujausiomis dizaino tendencijomis su nekantrumu laukia madingiausių 2019 metų rudens bei žiemos sezono spalvų paskelbimo. Kaip ir kiekvienais metais, Amerikos spalvų institutas „Pantone" paskelbė populiariausias spalvas, kurios tikrai nepaliks abejingų. Taigi, nieko nelaukite ir pasinerkite į jų sūkurį su naujomis langų uždangos priemonėmis!

  • Ugningoji raudona

Viena iš madingiausių spalvų - skaisčiai raudona, kitaip - aitriosios paprikos. Tai - tarsi energijos, jėgos ir jaudulio pliūpsnis. Išsilaisvinkite iš vyraujančių stereotipų ir papuoškite ja savo namus. Nors iš pirmo žvilgsnio tokios žaliuzės ar roletai gali pasirodyti iššaukiančiai, suderinus juos su kitais interjero elementais (kilimu, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ar lovatiesėmis) gali būti išgautas puikus derinys. Jei visgi norite kažko labiau klasikinio, drąsiai rinkitės tokios spalvos naktines užuolaidas.

  • Karališkoji vyšninė

Kita šio sezono madingoji - tamsiai vyšninė. Pastaroji asocijuojasi su galia ir išskirtine elegancija. Tokia spalva nepaprastai gerai dera su medinėmis detalėmis. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojama išbandyti būtent medines žaliuzes, kurias galima derinti su ilgomis vyšninėmis užuolaidomis. Ypatingai gražiai atrodo ir kitos tokios spalvos langų uždangos, pavyzdžiui, roletai ar romanetės.

  • Švelnioji persikinė

Tikrai ne visos šio sezono „Pantone" spalvos yra tokios ryškios. Viena iš jų - persikinė. Ji, ko gero, bus pastelinių tonų mėgėjų favoritė. Tokios spalvos roletai, romanetės ar žaliuzės lengvai pritaikomi įvairiuose kambariuose - nesvarbu, tai būtų miegamasis ar vaikų kambarys. Norite savo namams suteikti švelnumo, subtilaus spindesio ir ramybės? Tuomet šis variantas tikrai vertas jūsų dėmesio.

  • „Skanioji" šokoladinė

Solidumas, natūralumas ir išskirtinis žavesys - taip galima apibūdinti šokoladinę rudą. Ji taip pat viena iš 2019 metų rudens bei žiemos madingųjų. Tai nepaprastai galinga, gili ir žemiška spalva, kurią paprasta derinti su kitais atspalviais. Ji itin gerai įsilieja interjere, kuriame naudojamos autentiškos modernizmo epochos detalės. Pastarosios šiuo metu itin populiarios.

  • Drąsioji oranžinė

Spalva, kuri sukuria išskirtinį derinį su anksčiau minėta šokoladine, yra oranžinė. Ji nėra visiškai klasikinė - labiau primenanti garstyčių atspalvį. Tai puikus pasirinkimas tiek rudens, tiek žiemos sezonu, padedantis namus papildyti ryškumu ir drąsa. Siekiant išlaikyti balansą ryškiaspalvės žaliuzės, roletai ar kitos langų uždangos priemonės gali būti derinamos su kilimu ar pagalvėlėmis.

  • Kosminė mėlyna

Tamsiai mėlyna - tai spalva, tarsi įkūnijanti šaltas žiemos naktis. Šį sezoną ji taip pat labai madinga. Drąsiai rinkitės šio atspalvio tarsi aksomas spindinčias naktines užuolaidas. Tai nepamainoma priemonė norint sukurti atpalaiduojančią atmosferą miegamajame ar svetainėje.

  • Miško žalioji

Miško tankmę primenanti tamsiai žalia padeda sukurti išskirtinį, rafinuotą namų interjerą, į kurį harmoningai įsilieja ir įvairūs gamtos akcentai. Čia labai praverčia langų uždangų audiniai su egzotiškais džiunglių raštais.

Papuoškite savo namus madingiausiomis šio sezono spalvomis. Mūsų asortimente galite rasti didžiulį langų uždangų, tokių kaip roletai, žaliuzės, romanetės ar užuolaidos, audinių pasirinkimą. Atraskite tai, kas geriausiai tiks jūsų namuose su „Domus Lumina"!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.