Dėmesys langams – kerinčio kalėdinio dekoro pagrindas!

Mieli klientai, likęs mažas pluoštas kalendoriaus lapelių liudija apie metų pabaigą ir nenumaldomai artėjantį Kalėdų šurmulį. Jau labai greitai užgrius dovanų paieškos rūpesčiai ir pasiruošimas didžiosioms metų šventėms. Tačiau streso paprasta išvengti namuose sukūrus išties šventišką, jaukią, žaismingą atmosferą. Tam nebūtina turėti daug priemonių - praversti gali ir naujos naktinės užuolaidos, romanetės ar roletai!

Pateikiame kelias 2018-2019 m. kalėdinio dekoro tendencijas ir patariame, kaip jas pritaikyti langų uždangoms:

  • Spalvų paletė

Aukso atspalvių nuo kalėdinio interjero atskirti tiesiog neįmanoma. Tačiau šįmet dominuoja ne paprasta, o rausvo aukso spalva. Tebemadingas klasikinis raudonos ir baltos, raudonos ir žalios derinys. Be to, paletę papildo ir mėlyni atspalviai. Puikus derinys - auksinės ir raudonos. Dar viena tendencija - pastelinės spalvos. Taigi, šventiškos naujos naktinės užuolaidos, romanetės, žaliuzės ar roletai gali būti pagaminti iš itin plataus audinių asortimento. Primename, kad neverta bijoti derinti skirtingų langų uždangų - pavyzdžiui, tegul Kalėdų dvasia alsuojančioje svetainėje langus puošia sniego baltumo roletai ir skaisčiai raudonos, grindis siekiančios užuolaidos.

  • Raštai ir tekstūros

Šįmet ypatingas dėmesys skiriamas tekstūriniams, raštuotiems audiniams. Jei norite išskirtinio elemento, langus puoškite languotomis užuolaidomis ar romanetėmis. Taip pat labai madingas natūralumas. Dėl to patariame drąsiai rinktis ir floros, faunos motyvais dekoruotus audinius. Beje, juos patartina derinti su aplinka - pavyzdžiui, tuo pačiu egzotinių paukščių, gyvūnų ar augalų atvaizdu gali džiuginti naktinės užuolaidos arba foto roletai ir pagalvėlės arba lovatiesė. Dar vienas variantas - mėginti atrasti sąsajų su paties šventinio stalo dekoro detalėmis, eglutės papuošimais.

  • Įkvėpimo šaltiniai - gamta ir vintažas

Jei šiais metais namų dekore norite suderinti ir tradicijas, ir naujoves, tai padaryti bus išties paprasta. Ne vien langų uždangos, bet ir dekoratyvinės pagalvėlės, lovatiesės, kilimai, net stalo įrankiai gali būti pasirenkami atsižvelgiant į natūralumo ir vintažo tendencijas. Langams siūlome rinktis žemiškų spalvų (rusvas, žalsvas, gelsvas), tekstūra medvilnę ar liną primenančias uždangas.

Tiek šių metų, tiek tradicinės namų puošybos tendencijos - skoningos, rafinuotos, žaismingos ir lengvai pritaikomos. Pritaikius jas langų uždangoms, paprasta sugriauti mitą, kad naktinės užuolaidos ar kitokia priemonė tėra funkcionalus, griežtai praktiškas kambario elementas. Tad pasiduokite kūrybinėms vilionėms - paverskite langus šventiškos nuotaikos epicentru ir grožėkitės rezultatu net didžiajam šventiniam šurmuliui praūžus!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.