Didžioji pavasario naujiena - 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekcija!

 
Džiaugsmingai pristatome didžiąją pavasario NAUJIENĄ - 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekciją, sukurtą tik Jums, mieli klientai!
Gaivi, arti gamtos ir natūralumo, bet tuo pačiu rafinuota prabanga ir elegancija dvelkianti naujoji kolekcija suformuota atsižvelgiant tiek į naujausias plisuotų žaliuzių audinių tendencijas, tiek į populiariausių audinių paklausą. Šioje kolekcijoje rasite beveik 150 naujų audinių! Naujoji kolekcija sužavės faktūromis, raštais ir spalvomis, kurios padės Jums pajusti plisuotų žaliuzių suteikiamą namų interjero išskirtinumą.

NET 15 žavių kolekcijų atrinktos ir sudėtos pagal skirtingus kriterijus:

  • spalvas - Spells of white (balta), Silver shadow (sidabro/ pilka), Caramel mocha (rusva) ir Rainbow dash (ryškiaspalvių audinių kolekcija);
  • faktūrą - Savannah, Fresh linen (natūralios faktūros ir spalvų kolekcijos; lino, drobės, bambuko faktūros);
  • prabangios kolekcijos - Royal deluxe ir Timeless classic (klasikinių raštų bei prabangios faktūros bei spalvų audiniai);
  • paskirtį - Daydream (skaidrūs, permatomi, "dieniniai" audiniai), Happy days (kolekcija vaikų kambariui);
  • bendrąsias savybes - Metallic shine (metalizuoti, blizgantys audiniai), Pearl shell ( perlo žvilgesio, "glamžyti" audiniai), Black out (pilnai patalpą užtamsinantys audiniai), Palma (išskirtinio dizaino, dvigubi audiniai, sulaikantys šilumą), Palma BO (dvigubo sluoksnio audiniai, kurių vienas sluoksnis yra black out, itin tinkami stoglangiams).

Naujosios plisuotų žaliuzių kolekcijos audiniai puikiai tinka tiek naujų tendencijų mėgėjams, tiek vertinantiems klasikinį stilių. Audiniai SINAI žavi savo rafinuotumu, tvirtumą ir ilgaamžiškumą garantuoja S ir Z verpalų deriniai, o audinyje atrasite natūralaus lino. NEVADA pradžiugins šilkiniu matiškumu; ORDOS - turtingomis spalvomis ir specialia audimo technologija; TIRARI - įspūdingi žakardo siūlių deriniais; RECIFE audiniai stebina IKAT dažymo technologija - ir tai tik kelios audinių grupės!

Užsukite į mūsų salonus ir įsitikinkite, kad 2017 metų plisuotų žaliuzių kolekcija - išskirtinai įvairialypė ir turtinga!

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.