Didžioji sezono naujiena - markizė MODERNO!


Tvirtumas, ilgaamžiškumas ir modernumas viename gaminyje! Šį sezoną turime Jums vertą dėmesio prekę - markizę Moderno.

Aukštą gaminio kokybę užtikrina LLAZA kompanijos patentuota sistema. LLAZA gaminami produktai yra sertifikuoti pagal Europos saugumo ir kokybės UNE-EN 13561:2004 + A1:2009 standartus.

Moderno yra pilnai kasetinė markizė - jos konstrukcija gali visiškai susitraukti ir užsidaryti, kas išsaugo audinį nuo purvo ir dulkių. Moderno 'alkūnės' yra pilnai uždengtos, tad džiaugsitės estetiška išvaizda kadangi nesimatys vidinių alkūnėse esančių detalių.

Jei gyvenate vėjuotoje vietoje - tai ne bėda, ši markizė turi antros klasės atsparumą vėjui (matmenims iki 480cm). O norint vakarais jaustis jaukiau - galimas LED apšvietimas, kuris yra integruotas pačioje kasetėje.

Savo pasirinkimą galėsite paįvairinti 3 konstrukcijų spalvomis: balta; sidabrine; antracito, bei plačiu, įvairių spalvų ir raštų audinių, asortimentu.

Maloniai laukiame Jūsų DOMUS LUMINA salonuose! Įsigydami prekes galite pasinaudoti nemokamo lizingo paslauga - be pabrangimo, be pradinio įnašo, galėsite atidėti pirmąjį mokėjimą net 3 mėnesiams.

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.