Didžioji sezono NAUJIENA - PERGOLUX ir PERGOTELA pergolos!

Jūsų idealių namų vizijose - idiliškos popietės ir šilti vakarai su artimaisiais, besigrožint išpuoselėtu sodu jaukioje pavėsinėje? Tačiau šis statinys nebuvo suplanuotas projektuojant namą? Neužsiimkite daug laiko ir lėšų kainuojančiomis statybomis, kurios suniokos kantriai ir ilgai kurtą aplinką. Siūlome Jums puikią išeitį - sumontuojamas pergolas PERGOLUX ir PERGOTELA!

Pergola - kokybės, estetiškumo bei funkcionalumo derinys, papuošiantis tiek namų, tiek komercinę aplinką, kurioje norėsis leisti laiką ne tik vasarą.  Vienas pagrindinių šio gaminio privalumų - pergola prailgina "lauko" sezoną, kadangi galima integruoti šildytuvus, šoninus uždengimus nuo vėjo, o stogas itin atsparus krituliams, turi integruotas vandens nubėgimo sistemas.

Iš plataus modelių asortimento tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią - laisvai pastatomą gražiausiame sodo kampelyje, ar patogiai prijungtą prie fasado - terasoje. Gausus konstrukcijų tipų ir audinių pasirinkimas užtikrina visų Jūsų poreikių išpildymą - tik Jums pagaminsime unikalią namų puošmeną, atsižvelgdami į Jūsų norus ir galimybes, patarsime, kaip įgyvendinti Jūsų svajones.

Šie ilgaamžiai, itin atsparūs atmosferos poveikiui gaminiai užtikrins Jūsų komfortą, sukurs stilingą, išskirtinį eksterjerą.

Pergolos - efektyviausias būdas išplėsti gyvenamąsias erdves!

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.