Dizaino dienos su SUNWOOD

 

Mieli klientai, skelbiame dizaino dienas su SUNWOOD ir kviečiame visus dizainerius ir interjero dizaino entuziastus į DOMUS LUMINA salonus atrasti šias modernumu dvelkiančias medines žaliuzes! DOMUS LUMINA nauja SUNWOOD gamyba jau įsibėgėjo ir sparčiai gamina nuostabių, 6 atspalvių 35–50mm medines žaliuzes:

  • Pure
  • Polar
  • Mirren
  • Ash
  • Khol
  • Carbon

Visą vasarį lauksime lankytojų norinčių būti įkvėptiems naujais interjero tendencijų vėjais, konsultuosime visus smalsuolius ir dalinsimės naudingais patarimais! Užsukę į salonus galėsite ne tik pačiupinėti medines juostas, bet ir pamatyti šių žaliuzių pavyzdžius, aksesuarus ir kitas detales. Vasario mėnesį įsigijusiems SUNWOOD žaliuzes iš mūsų gaminamų 6 spalvų, klientai gaus –10% nuolaidą!

Dabar medinės žaliuzės yra vienas paklausiausių interjero dekoro elementų, jos suteikia prabangos ir lengvai dera prie įvairių interjero stilių. Be įprastų langų uždengimų funkcijų, medinės žaliuzės taip pat padeda išlaikyti šilumą namuose, medis – tai natūrali izoliacinė medžiaga, kuri ir vasarą padės sulaikyti pro langus sklindantį karštį. Susipažinkite su visais galimais medinių žaliuzių privalumais DOMUS LUMINA salonuose – mes papasakosime ir pakonsultuosime dėl geriausio sprendimo jūsų namams ar biurui!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.