Dizaino spaustuvė – dar daugiau galimybių išskirtinai stilingiems langams!

Norite savo namus paversti unikaliais ir originaliais, ieškote netradicinių būdų, kaip dekoruoti savo langus - DOMUS LUMINA kviečia į Dizaino spaustuvę! Joje Jūsų laukia mūsų sukurti foto roletai: pasirinkite iš tūkstančio naujų, mūsų atrinktų raštų, skirtų visų namų erdvių langų uždengimams.
 
Nuo šiol Jums nebereikės rinktis - grožis ar audinio funkcija. Tiesiog:
 
  • Pasirinkite norimą raštą ar nuotrauką - pasirūpinkite, kad atvaizdas būtų geros kokybės!
  • Atsižvelgdami į savo kambario erdvę ir reikalingą roletų funkciją, pasirinkite audinį, ant kurio bus perkeltas raštas - tai gali būti standartiniai audiniai, Black Out audinys (visiškai saulės spindulių nepraleidžiantis ir pilnai patalpą užtamsinantis audinys) ar Diena Naktis audinys.
  • Pasirinkę norimą raštą (iš mūsų kolekcijos arba savo asmeninį) - pateikite užsakymą DOMUS LUMINA specialistams ir džiaukitės išskirtine savo lango puošmena!
  • Puošdami savo langus, būsite tikri ne tik dėl lango dekoro kokybės bei puikaus vaizdo, bet ir dėl to, kad gaunate saugų, kokybišką, ilgalaikį gaminį - roletų audiniai sertifikuoti kokybės sertifikatais GREENGUARD GOLD ir ECOLOGO, kurie garantuoja, kad pagaminti foto roletai yra saugūs naudoti ir itin jautriose kokybei patalpose - vaikų darželiuose, mokyklose, medicinos įstaigose, nekelia jokio poveikio aplinkai.
Techniniai Dizaino spaustuvės gaminių privalumai:
 
  • Puiki atvaizdo kokybė - aštrūs kontrastai, neišsilieja, vaizdo kokybė siekia net 1200 dpi;
  • 6 printerio galvutės turi 12,672 purkštukus tvirtai ir patikimai spaudinių kokybei, optimizatorius greitai užtvirtina dažų pigmentaciją ant audinio;
  • Trumpas gamybos terminas: nereikia laukti, kol spaudinys išdžius - audinys iš įrengimo išeina sausas, išbaigtas, paruoštas naudojimui;
  • Foto roletai atsparūs braižymuisi;
  • Trečios kartos spausdintuvo rašalas turi geriausias savybes - yra nedegus, be nikelio;
  • Integruotas spektrofotometras įgalina automatinį kalibravimą, spalvos išgaunamos tolygios visame rašte.
Visas šių savybių kompleksas leidžia sukurti ir pasiūlyti Jums unikalius, kokybiškus ir stilingus langų uždengimus. Maloniai kviečiame aplankyti DOMUS LUMINA salonus ir išsirinkti originalų sprendimą savo langams iš Dizaino spaustuvės kolekcijų!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.