DOMUS LUMINA 1000 EUR kupono laimėtojas!

Džiaugiamės galėdami pasidalinti, jog DOMUS LUMINA gimtadienio loterijos laimėtojas tapo Andrius Zabalevičius, įmonės LIREGUS komercijos vadovas!

Andrius buvo vienas iš mūsų rugsėjo mėnesio pirkėjų, kuris nusprendė išbandyti savo laimę ir užsiregistruoti DOMUS LUMINA 15 gimtadienio loterijoje. Burtų keliu, iškritus Andriaus užsakymo numeriui, jis laimėjo 1000 eurų vertės kuponą visai DOMUS LUMINA produkcijai!

Pasinaudodamas šiuo kuponu, Andrius galės įsigyti bet kurias mūsų asortimento prekes, pasikeisti senus langų uždengimus į naujus ar prabangesnius gaminius. Paklaustas, ar jau nusprendė kokiems gaminiams išleis kupono sumą - Andrius užsiminė, kad galimai pasirinks medines žaliuzes. Mes pritariame Andriaus sprendimui, nes medinės žaliuzės ne tik žavi medžio rievėmis, raštais ir spalvomis, bet turi ir izoliacinių savybių, suteikia privatumo ir leidžia kontroliuoti šviesos patekimą į patalpas.

Dėkojame Andriui, kad įsigydamas langų uždengimus pasirinko būtent DOMUS LUMINA, o kitiems mūsų klientams linkime sėkmės ateinančiuose mūsų žaidimuose ir loterijose!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.