Domus Lumina Diena-Naktis Print Line kolekcija pasipildė net 25 naujais audiniais!

Kai ruduo nuspalvina medžius ryškiausiomis spalvomis - norisi atsinaujinti ir pripildyti namus įkvepiančiais akcentais, kurie pagyvina namų aplinką. Domus Lumina neatsilikdama žingsniuoja kartu su naujausiomis interjero madų tendencijomis ir pristato naujuosius Diena-Naktis Print Line kolekcijos audinius!

25 nauji raštai įtrauks jus į geometrinių formų, švelnių akvarelės spalvų, egzotinių augalų bei drąsių linijų platybes, kur atrasite tinkamą dizainą svetainei, vaikiškam kambariui, virtuvei, ar miegamajam. Dabar Diena-Naktis Print Line kolekcija dar platesnė, todėl lengvai atrasite raštus kurie it aidas atkartos Jūsų namuose vyraujančias formas, piešinius ar linijas. Nebijokite eksperimentuoti ir derinkite spalvas pagal savo namuose esančius interjero akcentus - sukursite tobulą harmoniją ir spalvų žaismą kuris džiugins jus ir jūsų svečius, bei suteiks jūsų namams stilistiško jaukumo.

Didžiuojamės, kad vieninteliai Lietuvoje galime Jums pasiūlyti tokią gausią Diena Naktis Print Line audinių kolekciją, kurios gamyba reikalauja preciziškumo, ypatingo tikslumo, kruopštumo. DOMUS LUMINA Dizaino spaustuvėje gimstančių Diena Naktis audinių gamyboje naudojami lateksiniai dažai - tai vandens pagrindo pigmentiniai dažai su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu. Skysto rašalo pagrindą sudaro: 70% iš vandens, 29% iš tirpiklio ir 1% įvairūs priedai, o tai užtikrina, kad šie dažai yra tinkami ekologiškam spausdinimui ir tuo pačiu išgaunama itin aukštos kokybės spauda. Todėl Diena Naktis Print Line audiniai yra saugūs aplinkai ir ypač rekomenduojami vaikų kambariui.

Diena Naktis roletai tampa vis populiaresni dėl savo unikalumo, o nugulę raštai - paverčia juos dar tobulesniais ir išskirtiniais. Jeigu Jums norisi spalvų, naujų formų ir netikėtų sprendimų - Diena Naktis Print Line kolekcija kaip tik tai, ko ieškote!

Šią NAUJIENĄ galite pamatyti bet kuriame DOMUS LUMINA salone arba išsikvietus konsultantą į namus.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.