DOMUS LUMINA nesustoja augti! Naujos 4000 m2 gamybos erdvės Kaune!


 
Niekas taip neįtikina, kaip sėkmė! Tai šūkis, įrodantis įmonės stiprybę, potencialą augti ir plėstis. Pagrindinė augimo priežastis bei variklis - patenkinti klientai ir bekompromisės pastangos pateikti geriausią produktą. Todėl be galo džiaugiamės ir norime pasidalinti su Jumis nuostabia naujiena - DOMUS LUMINA turi dar vienas naujas 4000 m2 gamybos erdves, kuriose šiandien veikia medinių ir aliuminių žaliuzių gamybos linijos, o roletų ir kitų mūsų produktų gamyba jau pakeliui! Didžiuojamės didžiuliais gamybos pokyčiais, plėtra ir galimybe gaminti Jums dar kokybiškesnes, funkcionalesnes bei unikalaus dizaino medinių žaliuzių kolekcijas Sunwood, Fauxwood, Timberlux ir 50 mm aliumines horizontalias žaliuzes. Šiandien DOMUS LUMINA turi ko gero didžiausią ir turtingiausią medinių žaliuzių asortimentą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Naujosios medinių žaliuzių kolekcijos atrinktos galvojant apie Jus, jose ras pasirinkimą kiekvienas - tiek ieškantis natūralumo, tiek trokštantis rafinuotos prabangos.
 
Preciziškumas, pažangiausios technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai bei inovatyvi įranga iš patikimiausių gamintojų - leidžia naujose gamybos linijose gaminti net ir sudėtingiausius, individualiems poreikiams pritaikytus gaminius taip pat kokybiškai ir paprastai, kaip ir standartinius.
 
Pasirinkę DOMUS LUMINA medines ar aliumines žaliuzes - gausite tobulą kūrybos, dizaino ir gamybos sintezę! Tad nepraleiskite progos atsinaujinti, išsirinkite mėgstamas žaliuzes iš naujausių mūsų 2019-2020 metų kolekcijų, kurios gali papuošti ne tik Jūsų namus, bet ir komercinės paskirties patalpas!
 
O mūsų komanda taria nuoširdų ačiū Jums, kad verčiate mus nuolat augti ir tobulėti!
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.