Domus Lumina užuolaidos jau Cinamon kino teatre!

 

Džiaugiamės galėdami pasidalinti dar vienu nuostabiu projektu kurį gali pamatyti visi apsilankę MEGA prekybos centro kino teatre Cinamon

Turėjome puikią progą rasti tinkamą sprendimą Cinamon kino teatro laukimo ir poilsio zonos erdvėje, kurią išpildėme akustinių, ryškiai raudono aksomo užuolaidų pagalba.

Cinamon poilsio zona yra bendravimui bei kino seanso laukimui skirta komfortiška erdvė, kuri tiesiog reikalavo jaukumo ir šiek tiek privatumo nuo atvykstančių bei išvykstančių filmo megėjų. Stačiakampio formos erdvė turi dvi sienas ir dvi atviras puses, kuriose ir pakabinome jaukias bei pagyvinančias aplinką užuolaidas.

Su DOMUS LUMINA užuolaidomis sukūrėme mielą ir žaismingą erdvę, kurią galės lengvai kontroliuoti patys lankytojai, nors audinys storas ir sunkus, jį galima lengvai valdyti stumdant į abi puses, funkcionalių bėgelių dėka audinys it slysta traukiamas ir neskleidžia jokio garso. Tankus užuolaidų audinys buvo parinktas tam kad puikiai sugertų garsą ir leistų lengvai susikalbėti net esant dideliam kiekiui žmonių toje pačioje erdvėje. Užtraukus užuolaidas iki galo yra sukuriama visiškai atskira erdvė, ko pasekoje atsiranda galimybė turėti atskirus renginius ar šventes ir netrukdyti aplinkiniams lankytojams.

Sodri raudona užuolaidų audinio spalva buvo parinkta atsižvelgiant į bendrą kino teatro interjerą, su tikslu paryškinti erdvę, sukurti akcentą bei suteikti naudingo erdvei funkcionalumo. Šis prabangus raudonas atspalvis siejamas su klasika, prabanga ir pačio cinamono prieskonio spalva, todėl tai buvo puikus sprendimas papuošti šią erdvę būtent taip.

Peržvelkite nuotraukų galeriją iš Cinamon kino teatro kur puikuojasi DOMUS LUMINA užuolaidos.

 
 

Užsukite į mūsų salonus ir atraskite dar platesnes galimybes kaip papuošti įvairios paskirties erdves!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.