Fantaziją sužadinančios užuolaidos Piliamiestyje

Fantazijoms nėra ribų, kuomet susijungia įkvepianti aplinka ir kūrybiškumas. Kviečiame peržvelgti vieną naujausių mūsų projektų Piliamiestyje, įgyvendintą dizainerės Sonatos Kizelevičienės.

Savo išskirtinomis, bet patraukliomis detalėmis modernūs pastatai kartais meta sudėtingus, bet, kartu ir gundančius iššūkius norint sukurti jaukų ir stilingą interjerą. Aukštesnės nei įprasta lubos, smailūs kampai ar nestandartiniai langai puikiai atrodo bendrame pastato dizaine, tačiau reikalauja neįprastų sprendimų norint sukurti komfortišką ir jaukią aplinką. Kartais, norint papuošti neįprasto tipažo butą ar namus, prireikia patyrusio specialisto, tad randami sprendimai tampa ne tik funkcijas atliekančiais daiktais, bet ir atkartoja bei pabrėžia gyvenamosios vietos išskirtinumus.

Būtent užuolaidų dizainerei Sonatai pasitaikė užduotis, kuri reikalavo:

  • stilingo sprendimo neužgožiant nuostabaus vaizdo pro langą;
  • gero langų uždengimo esant poreikiui užsidengti nuo ryškios saulės;
  • akcento, kuris gražiai atrodytų ir pabrėžtų patalpų išskirtinumus.

Savo vizijai įgyvendinti Sonata miegamojo užuolaidoms parinko naktinius dimout audinius turinčius užtemdymo funkciją. Dieninėms užuolaidoms – skaidrius audinius iš ekologiškos užuolaidų kolekcijos su nedegumo apdaila, o svetainei buvo pasiūtos minkšto audinio užuolaidos su pūkeliu, kurios suteikė elegantiško jaukumo didelei erdvei. Sukurti harmoningam formų žaismui dizainerė nusprendė užuolaidų audiniais atkartoti nestandartinių sienų formas, taip sukuriant dėmesio vertus akcentus. Siuvant užuolaidas buvo įstrižai nukirptas ir apsiūtas užuolaidų viršus, todėl užuolaidos savo formomis puikiai įsiliejo į bendrą erdvės siluetą. Ties tam tikromis vietomis buto lubos siekė net iki 5,2 metrų, o tokiose vietose būtent užuolaidos atrodo tikrai įspūdingai – it audinio krioklys besileidžiantis iš lubų.

 
 

Didžiuojamės kolektyve turėdami tokių kūrybingų darbuotojų, kurie išpildo kiekvieną kliento norą ir sukuria svajonių aplinką bei įveda šilumą ir individualų stilių į kiekvieno kliento namus!

Norėtumėte sukurti jaukią aplinką savo namuose? Kreipkitės:

Sonata Kizelevičienė – užuolaidų dizainerė

Mobilusis telefono numeris: +370 672 60044

Elektroninis paštas: uzuolaidos@domuslumina.lt

Suraskite mus:
Draugystės g. 8c, PC „Senukai“, Kaunas

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.