Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
 • Skambinate
 • Konsultuojame
 • Išmatuojame
 • Paskaičiuojame

Informacija apie korona virusą (COVID-19): ką daro „Domus Lumina“, kad užtikrintų klientų, kolegų bei gaminių saugumą?

Mieli Klientai,

Šiuo įtemptu metu, norime informuoti Jus apie tai, ką mes darome „Domus Lumina", kad užtikrintume mūsų klientų, kolegų bei gaminių saugumą. Kadangi situacija ir informacija apie korona virusą ( COVID-19) nuolat keičiasi ir yra pildoma, mes darome viską, kas įmanoma, kad užtikrintume žmonių saugumą darbo bei klientų aptarnavimo vietose:

Administracija

Nuo vasario 14 d. sustabdytos komandiruotės, mokymai, partnerių vizitai.

Prekybos vietos

Klientų saugumas ir patogumas visada buvo ir yra mūsų prioritetas. Didžiuojamės, galėdami užtikrinti aukščiausius švaros ir higienos standartus mūsų salonuose. Reaguodami į PSO bei SAM rekomendacijas, ėmėmės papildomų veiksmų, kad šios procedūros būtų dar efektyvesnės:

 • Kiekvienas įmonės darbuotojas yra informuotas apie papildytus procesus bei papildomas priemones, kurių privalo imtis bei laikytis, siekiant išlaikyti saugią aplinką bei bendravimą su kolegomis bei klientais;
 • Naudojame SAM patvirtintus ir patikrintus dezinfektantus dažno naudojimo bei kontakto vietose - klientų aptarnavimo zonose, įėjimuose į patalpas; o valymo procedūras bei patalpų vėdinimą atliekame pagal sveikatos specialistų rekomendacijas;
 • Prekybos vietose laisvai prieinami rankų dezinfektantai tiek klientų, tiek personalo naudojimui.

Aptarnavimo lankstumas

Mūsų misija - kokybiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas, o atsižvelgiant į dabartinę situaciją, lankstumas tampa dar svarbesnė tokio aptarnavimo sąlyga. Todėl imamės papildomų priemonių, kad taptume lengvai pasiekiami ne tik fiziškai, bet ir nuotoliniu būdu. Jums neteks rūpintis papildomomis apsaugos priemonėmis, kadangi:

 • Kiekvienas iš 40 mūsų konsultantų yra pasiekiamas telefonu, video skambučiu ar elektroniniu paštu, kad galėtume suteikti Jums konsultaciją Jūsų namuose. Video konsultaciją galime atlikti per Jūsų pasirinktą programėlę: Skype, Viber, WhatsApp, FaceTime, Facebook Messenger ar per kitą Jums patogią programėlę!
 • Jei pageidaujate, jūsų registruotą matavimo vizitą pakeisime nuotoline konsultacija, o pagamintų gaminių montavimą perkelsime į vėlesnę datą, arba , esant pageidavimui, instruktuosime, kaip tai padaryti patiems.
 • Jei jums būtų patogiau, galime atsiųsti užsakytą gaminį Jums į namus kurjeriu arba pristatyti į Jums patogų atsiėmimo tašką.
 • Primename, kad siekiant atsisakyti fizinio kontakto su pinigais, galite atsiskaityti kortele ir meistrui atvykus į namus.

Jei turite papildomų klausimų ar pageidavimų - maloniai kviečiame kreiptis į mūsų konsultantus.

Informacija išsikvietus konsultantą/montuotoją į namus:

 • Mūsų konsultantai naudojasi dezinfekcinėmis priemonėmis, kad atitiktų SAM rekomendacijas.
 • Norėdami apsisaugoti bei apsaugoti Jus, prašome 1 val prieš mūsų vizitą išvėdinti patalpas.
 • Montavimo metu, venkime kontakto bei buvimo vienoje patalpoje, bendraukime saugiu atstumu.
 • Jei įmanoma, atsiskaitykite už prekes bei paslaugas mokėjimo pavedimu iki montavimo, jei neįmanoma - naudokitės atsiskaitymo kortelėmis. Skaitytuvą dezinfekuosime po kiekvieno kontakto.

Kadangi situacija vis dar keičiasi, neketiname apsiriboti šiais veiksmais, ir reaguosime į reikalingus pokyčius atitinkamai - žinoma, informuosime ir Jus.

Atlikdami viską pagal specialistų rekomendacijas, būsime saugūs, o mūsų konsultantai yra pasiruošę Jums padėti ir toliau kurti namų jaukumą ir komfortą.

Užsisakykite NEMOKAMĄ konsultaciją internetu jau dabar! 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusUžduokite klausimą specialistui