Įsileiskite į savo namus natūralias gamtos spalvas iš naujosios romanečių audinių kolekcijos!

 
2018 m. interjere eklektika pamažu pakeičiama jaukumu, ribotu akcentų skaičiumi ir ekologiškais sprendimais. Interjero ekspertų tikslas - sukurti natūralumo įspūdį, suderinti patogumą, kuklumą ir autentiškumą. Būtent tuo alsuoja naujieji audiniai, papildę jau ir taip gausią DOMUS LUMINA romanečių audinių kolekciją!
 
Naujoji kolekcija kiekvieną interjerą pripildys ramybės, elegancijos ir žemiškos harmonijos nuotaikomis. Joje rasite belgų, vokiečių, ispanų, turkų bei kitų patikimų gamintojų audinius. Ji turtinga visų žemės tonų atspalviais bei raštais. Skirtingi dizainai, geometriniai raštai ar vasaros žiedai ant Jūsų lango skleisis ištisus metus.
 
Ši kolekcija tikrai susilauks gamtos mylėtojų simpatijų. Daugelio audinių sudėtyje naudojama net 6% natūralaus lino ir 9% medvilnės. Tai itin švelnūs ir lengvi audiniai, puikiai įsiliejantys į interjerą.
 
Džiugi žinia ir tiems, kurie mėgsta preciziškumą ir siekia suderinti kiekvieną detalę interjere - dauguma naujosios romanečių kolekcijos audinių yra tinkami lovatiesių, pagalvėlių, staltiesių ir užuolaidų siuvimui. Todėl pasirinkę audinius iš naujosios kolekcijos, galėsite sukurti Jums mielus interjero akcentus panaudodami tą patį ar skirtingus, derančius ar kontrastuojančius audinius!
 
Atminkite, kad tinkamai parinkti romanečių, užuolaidų, lovatiesių, pagalvėlių ar kitų dekoro priemonių audiniai gali paryškinti, pagyvinti interjerą, suteikti ypatingos prabangos Jūsų erdvėms. Nuo pasirinkto audinio gali priklausyti ir šių aksesuarų siuvimas, jų dizainas - kai kurie išlaiko lengvumą, kiti atvirkščiai - apsunkina kambarį, suteikia griežtumo. Norint kambariui parinkti geriausią variantą, reikia ne tik mokėti derinti skirtingas spalvas, stilius, bet ir audinių faktūras, parinkti tinkamiausią jums modelį. Šiais klausimais visada pasirengusi pagelbėti mūsų profesionali komanda!
 
Papuoškite savo langus gaminiais, kurie sukurs išskirtinį jaukumą ir harmoniją Jūsų namuose ar biure! Naujosios kolekcijos ieškokite DOMUS LUMINA salonuose ar išsikvietę konsultantą į namus.
 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.