Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Jaukumo dovana vaikų globos namams

 

Sakoma, kad Naujuosius metus reikia pradėti su naujais tikslais ir gerais darbais, tačiau mes nesulaukėme Naujų metų ir nutarėme jau šv. Kalėdų proga padaryti prasmingą darbą tiems, kam jis atneštų daugiausiai džiaugsmo. Nutarėme paremti vaikų globos namus jaukiomis dovanomis – pasiuvome užuolaidas, dekoratyvines pagalvėles ir sėdmaišius ir padovanojome juos vaikams. Šių, gal nedidelių, bet naudingų dovanų pagalba, įnešėme šiek tiek daugiau šventinės nuotaikos, trupinėlį šilumos bei jaukumo kiekvienam iš vaikų.

Vertiname galimybę kasdien įgyvendinti kažkieno svajones bei padėti sukurti individualų stilių pagal kiekvieno norus, taip ir šiems nuostabiems vaikams, langų uždengimus ir aksesuarus parinkome pagal kiekvieno pomėgius ar mėgstamas spalvas. Montuodami užuolaidas sutvirtinome ir esamus karnizus, bei užuolaidas pasiuvome taip, kad esant poreikiui būtų galimybė pilnai uždengti langus ir šviesa nešviestų pro audinio kraštus.

Pabaigus darbus ir įsiamžinus nuotraukose turėjome galimybe artimiau susipažinti su vaikučiais, buvome pakviesti prie stalo ir pavaišinti arbata bei pyragais. Kiekviena iš globojamų vaikų asmenybių tiesiog spindėjo šilčiausiais spinduliais, o savo džiaugsmingu šurmuliu ir juoku vaikai šventiškai užpildė globos namų patalpas ir taip patys sukūrė jaukumą bei vienos didelės šeimos pojūtį. Kad ir kaip būtų gaila, kad vis dar yra poreikis vaikų globos namams, vis dėl to yra gera žinoti, kad Lietuvoje yra tokių vaikų globos namų, kuriuose yra suteikiamos geriausios įmanomos sąlygos vaikams augti draugiškame būryje, augant ir tobulėjant, gerų širdžių apsuptyje.

Kviečiame peržvelgti šiltas įamžintas akimirkas iš vaikų globos namų:

 
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui