Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Jūsų patogumui, mieli klientai, atidaromas naujas DOMUS LUMINA salonas Vilniuje !

 
 
Balandžio 3-čią dieną duris atveria naujasis DOMUS LUMINA salonas Ukmergės gatvėje 241, Vilniuje! Dar geresnė žinia, kad visą balandžio mėnesį salono atidarymo proga visoms prekėms taikoma NET -20% NUOLAIDA!
 
Įsikurti naujoje vietoje paskatino teigiami Jūsų atsiliepimai apie mūsų darbus, vis didėjanti paklausa kokybiškiems langų uždengimams ir siekis būti Jums patogiausioje vietoje. Naująjame salone kaip ir kituose mūsų salonuose pristatysime moderniausius DOMUS LUMINA gaminius, inovatyvias technologijas, integruotas langų uždengimuose, bei naujausias rinkos tendencijas. Kiekvienam apsilankiusiam sukursime tik giedrą nuotaiką. Juk DOMUS LUMINA - tai šviesūs namai, tad ir naujasis salonas - šviesus, jaukus bei modernus.
 
Suburta profesionali komanda maloniai atsakys į visus dominančius klausimus, patars ir suteiks reikiamą pagalbą. Tad maloniai kviečiame mus aplankyti! Juk mūsų namai - tai Jūsų namai!