Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Mieli klientai, dar viena nauja nemokama paslauga - Jūsų langų vizualizacijos!

Mūsų misija - kokybiškas ir profesionalus Jūsų aptarnavimas, o atsižvelgiant į dabartinę situaciją, lankstumas tampa dar svarbesnė tokio aptarnavimo sąlyga. Todėl nuolat galvodami apie Jus norime Jums pasiūlyti dar vieną nuostabią paslaugą - Jūsų langų vizualizacijas!

Norite likti namuose šiuo įtemptu periodu, bet tuo pačiu svajojate kaip juos atsinaujinti ir norite pamatyti, kaip ant Jūsų stilingų langų atrodo DOMUS LUMINA žaviosios užuolaidos, romanetės, žaliuzės ar roletai? Tiesiog atsiųskite mums savo lango nuotrauką, išsirinkite langų uždengimą bei patinkantį audinį iš DOMUS LUMINA asortimento ir mes Jums nemokamai pateiksime vizualizaciją su tokiu langų uždengimu ir audiniu kokį Jūs svajojate įsigyti!

Viskas, ką Jums reikia padaryti - nufotografuoti tinkamai savo langą ir atsiųsti mums nuotrauką el. paštu inga@domuslumina.lt

Patarimai, kaip tiksliai nufotografuoti savo langą:

  • Įsitikinkite, kad Jūsų lange nėra jokių dekoracijų. Langas turi būti be langų uždengimo.
  • Stovėkite pakankamai toli, kad užfiksuotumėte visą langą. Jei renkatės savo langui būtent užuolaidas - įsitikinkite, kad nuotraukoje matosi ir grindys.
  • Norėdami gauti geriausią rezultatą - fotografuokite langą iš priekio. Nefotografuokite lango kampu. Įsitikinkite, kad Jūsų lange nėra jokių dekoracijų. Langas turi būti be langų uždengimo.

Siųsti nuotrauką inga@domuslumina.lt

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui