Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.
Dirbame visoje Lietuvoje!
Prekiaujame
internetu
Nemokama konsultacija
8 800 00009
Video konsultacija
Skype Viber WhatsApp FaceTime Messenger
Nemokamai!
  • Skambinate
  • Konsultuojame
  • Išmatuojame
  • Paskaičiuojame

Jūsų patogumui, mieli klientai, atidarytas naujas DOMUS LUMINA salonas Kaune !

 
Jūsų patogumui - DOMUS LUMINA atvėrė naujos koncepcijos salono duris Kaune, Draugystės gatvėje 8C numeriu pažymėtame PC „Senukai" pastate! Salonas šiame prekybos centre veikė jau ne vienerius metus, tačiau nuo šiol mūsų komanda pasitiks Jus kitoje to paties pastato dalyje - dvigubai erdvesnėse ir dar daugiau asortimento eksponuoti leidžiančiose patalpose!
 
Jūsų poreikiai ir aptarnavimo kokybė visada buvo ir yra vienas pagrindinių mūsų veiklos prioritetų. Dėl šios priežasties, kurdami naujosios koncepcijos saloną, norėjome atverti dar didesnes pasirinkimo galimybes, bet per toli nepabėgti nuo Jums jau puikiai žinomos ir savo patogumą įrodžiusios vietos. Itin moderiname ir jaukiame salone Jūsų laukia reikšmingai išaugusi užuolaidų audinių ekspozicija, dar daugiau lauko bei vidaus langų uždengimo sprendimų ir teisingą interjero sprendimą priimti padėsianti užuolaidų dizainerė.
 
Tiek salone, tiek namuose klientus konsultuosiantis profesionalus tekstilės audinių dizaineris pasirūpins sprendimų integravimu į bendrąjį namų interjerą ar eksterjerą, o DOMUS LUMINA meistrų komanda - techninėmis projekto įgyvendinimo galimybėms. Priėmus sprendimą ir jį pagaminus, meistrai fasado ar langų uždengimo sprendimus patys pristatys ir sumontuos.
 
Po vienu salono stogu kiekvienas klientas ras ne tik kokybę, bet ir itin platų pasirinkimą. Siūlome visus namų langų uždengimo sprendimus - nuo įprastų iki bet kuriame interjere lengvai pritaikomų ritininių užuolaidų. Taip pat, vieną plačiausių fasado gaminių pasirinkimą. Galime suprojektuoti ir pagaminti fasado žaliuzes bei vadinamuosius fasado roletus, markizes, pergoles ir daugelį kitų nestandartinių, individualius poreikius atitinkančių sprendimų.
 
Naujas, jaukus ir modernus salonas jau laukia lankytojų! Juk mūsų namai - tai Jūsų namai! Maloniai kviečiame mus aplankyti ir kurti jaukius namus KARTU!
 

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui