Nauji mokslo metai – proga atnaujinti vaikų kambarį

Vasarai įsibėgėjus dauguma tėvelių jau pradeda ruošti vaikus į mokyklą. Šis rūpestis dažnai pareikalauja nemažai planavimo, tačiau viena iš sudėtingiausių užduočių praėjus atostogoms tampa grįžimas į tinkamą miego režimą. Apgalvotai parinktos langų uždangos priemonės, pavyzdžiui, roletai, gali palengvinti tai ir padėti sukurti poilsiui palankią aplinką.

Užtamsintas kambarys - itin svarbu

Teigiama, kad tamsi aplinka skatina hormono melatonino išsiskyrimą, o dėl to gerėja miego kokybė. Vasaros metu daugelio vaikų miego režimas būna pakankamai išbalansuotas, todėl norint greičiau į jį sugrįžti verta pasirūpinti tinkamu kambario užtamsinimu. Šiuo atveju itin tinka ir unikalūs foto roletai, ir stilingos, žaismingos plisuotos žaliuzės - savo asortimente turime dviejų sluoksnių plisuotų žaliuzių audinių kolekciją - vienas iš šio audinio sluoksnių yra "Blackout" audinys, kuris dėl savo unikalių savybių nepraleidžia saulės šviesos, neleidžia prikaitinti patalpos, be to uždengus langą - tampa tamsu lyg naktį.

Patrauklus dizainas ir puiki apsauga nuo saulės

Skirtingo amžiaus vaikų norai dažnai nesutampa, tačiau pasirinkdami foto roletus galite išpildyti juos visus. Šias langų uždangos priemones galima dekoruoti įvairiais ornamentais, piešiniais ar nuotraukomis. Svarbu paminėti ir tai, kad jų audiniai gali būti tiek standartiniai, tiek išskirtinių faktūrų.

„Blackout" roletai pasižymi ne tik išskirtinėmis dizaino savybėmis, bet ir gera apsauga nuo saulės, todėl visiškai užtamsina kambarį net ir šviesiais vasaros vakarais. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad jie puikiai užtikrina privatumą, o „saugaus vaiko" priedai padeda išvengti pavojingų nutikimų.

Miegui tinkama temperatūra

Be to, kad itin gerai užtamsina aplinką, foto roletai ir plisuotos žaliuzės padeda palaikyti ir optimalią vaikų kambario temperatūrą. Specialistai teigia, kad ji turėtų siekti apie 16-18°C. Tam, kad ją palaikytumėte, visų pirma reikėtų tinkamai vėdinti patalpas - tai svarbu ne tik vasarą.

Karštomis dienomis langus geriausia laikyti uždengtus, o juos atidaryti tik vakare, orui atvėsus. Kalbant apie tinkamą apsaugą nuo šilumos, norisi akcentuoti ir tai, kad „Blackout" roletai pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios neleidžia saulei prikaitinti kambario, todėl net ir esant karščiams galima mėgautis vėsiu kambario oru.

Pasirūpinkite, kad grįžimas į mokyklą vaikams būtų lengvesnis ir paprastesnis. DOMUS LUMINA asortimente galite rasti didžiulį įvairių langų uždangos priemonių, tokių kaip roletai, žaliuzės, užuolaidos. Juk tinkamas miego režimas svarbus visiems.

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.