Naujiena! 16-25mm ALUMITEX horizontalios žaliuzės: 50 įspūdingų faktūrų!

Mieli klientai,
kviečiame Jus atrasti naujas, įspūdingų atspalvių ir faktūrų aliumines žaliuzes!

Nuo šiol siūlome ALUMITEX horizontalias aliumines žaliuzes su 16-25mm juostomis. Platus, net 50 skirtingų juostelių asortimentas leis sukurti įkvepiančias interjero erdves tiek darbo tiek gyvenamose vietose!

Nors anksčiau, aliuminės horizontalios žaliuzės buvo dažniausiai naudojamos darbo vietose, šiandien jos užkariauja ir gyvenamąsias erdves, nepriklausomai nuo patalpos paskirties. Kadangi ALUMITEX horizontalios žaliuzės yra iš aliuminio, jos nereaguoja į drėgmę ar temperatūrų skirtumą. Tokius gaminius labai lengva prižiūrėti, jie tinka tiek vonios patalpoms, tiek virtuvei, o žaliuzių juostelės lengvai valomos sausu ar drėgnu būdu.

Kaip ir visos horizontalios žaliuzės, ALUMITEX turi puikias privatumo suteikiančias savybes – valdant žaliuzių juostas galima tiek pasisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, tiek užsidengti nuo tiesioginės saulės šviesos. Na, o siekiant neprarasti šviesos dėl privatumo, kolekcijoje atrasite perforuotas juosteles, kurios lengvai filtruos šviesą, bet neleis pašaliniams matyti kas vyksta patalpos viduje.

Šiandien pastebime naują tendenciją, kuomet aliuminės žaliuzės derinamos su kitais langų uždengimais, kaip dieninės ar naktinės užuolaidos. Metalo ir audinio kontrastas sukuria jaukią harmoniją, o su naująja žaliuzių juostelių kolekcija ALUMITEX tikime, jog sukursime galimybę sukurti dar daugiau sėkmingų ir elegantiškų langų uždengimų derinių!

Alumitex horizontalios žaliuzės

Atraskite naujas juostelių kolekcijas:

  • Metalinių-sidabrinių juostelių kolekcija – tai blizgaus paviršiaus juostelės, nusėtos skirtingomis faktūromis ir padailinimais. Šios juostelės papildys interjerą švelniu žvilgesiu ir suteiks langams vertą dėmesio akcentą;
  • Lakuotos-blizgios juostelės dailiai gaudys pro žaliuzių juostų tarpelius patenkančius saulės spindulius ir suteiks langams elegancijos, bei įves harmoniją tarp matinių ir blizgių interjero detalių;
  • Veliūro efekto juostelės – išskirtinės grubaus paviršiaus juostelės suteikiančios veliūro efektą. Dabar itin populiarų interjere veliūrą galite turėti ir ant aliuminių žaliuzių!
  • Prabangios matinio paviršiaus juostelės dabar itin stilingų spalvų.
  • Gamtos įkvėptos, medžio raštų ir faktūrų juostelės – puikus sprendimas norintiems turėti praktišką gaminį neprarandant vaizdinės medžio šilumos.

Visas šias spalvų kolekcijas galite rasti mūsų tinklapio galerijoje.

Mūsų, Domus Lumina komanda, nuolat  tobulėja ir seka naujausias interjero tendencijas, bei technologijas. Visuomet ieškome paklausiausių sprendimų, atsižvelgdami į visus mūsų klientus ir jų norus, todėl ir toliau stengsimės džiuginti jus naujienomis ir patogumais ieškant inovatyvių langų užengimų sprendimų!

Nemokamas konsultanto iškvietimas į namusSkambinkite nemokamai visą parą telefonu 8 800 00009Užduokite klausimą specialistui

 

 

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.