Naujiena! Keturios naujos BLACK OUT roletų audinių spalvos!

Papuoškite savo namus naujais atspalviais tiesiai iš gamtos spalvų paletės! Naujas "Domus Lumina" BLACK OUT roletų asortimentas pasipildė 4 naujais audiniais, kurie suteiks Jūsų langams spalviško gyvybingumo bei funkcionalumo. Sodrios žalia ir ruda spalvos paryškins Jūsų interjero akcentus, o natūraliai atrodantys, lyg beržo žievės raštai lengvai įsilies į Jūsų namų aplinką.

"Black Out" audiniai atlieka kelias labai svarbias funkcijas:

  • Gumuotas audinio sluoksnis visiškai nepraleidžia šviesos iš lauko todėl itin tinka fotostudijoms, konferencijų patalpoms, vaikų kambariams ir žmonėms kurie dirba naktį, o miega dieną;
  • Gumuoto sluoksnio sidabrinis paviršius atspindi saulės spindulius ir taip padeda išlaikyti optimaliausią kambario temperatūrą karštu metų laiku.

Isigykite "Domus Lumina" roletus su naujais audiniais ir su nauju pakraunamu varikliu! Naujasis roletų variklis suteiks Jums šiuos patogumus:

  • Galimybę valdyti roletus nuotolinio valdymo pulteliu;
  • Mažas elektros energijos sąnaudas;
  • Maitinamas pakraunamos baterijos, variklis gali atlikti net 300 roletų susisukimo ciklų!

"Domus Lumina" visuomet sekame naujausias interjero madų ir technologijų tendencijas, kad galėtume Jums pasiūlyti geriausius gaminius ir plačiausią asortimentą!

Reikia pagalbos?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nemokama konsultacija
Šioje svetainėje naudojami slapukai (angliškai „cookies“), skirti sklandžiam svetainės veikimui, statistikai bei rinkodarai. Daugiau informacijos.